JCB

Podzimní magazín s dárkem

PEKASS magazín podzim 2018

PEKASS magazín podzim 2018

04. 10. 2018 – Podzimní číslo PEKASS magazínu právě vyšlo, a to jak v tradiční tištěné podobě, tak je samozřejmě možné si "virtuálně zalistovat" v elektronické verzi na našich internetových stránkách.

Nové číslo PEKASS magazínu podzim 2018 přináší opět zajímavosti ze světa zemědělské, komunální a silniční techniky od společnosti PEKASS.

Vystavovali jsme na výstavách v Českých Budějovicích a v Havlíčkově Brodu a tak najdete malá ohlédnutí za těmito akcemi z konce prázdnin a začátku září.

Žhavou současnost a budoucnost představují naše služby spojené s telematickými systémy (LiveLink) a preventivními údržbami (PEKASS SERVIS PLUS). Podívali jsme se na sedačky GRAMMER trochu z jiného úhlu, a to ze zdravotního hlediska.

Představíme Vám také špičkové švýcarské komunální a silniční stroje Boschung a rovněž nemůžeme opomenout významné 25. výročí naší spolupráce se švédskými pluhy ÖVERUM.

Traktory Fastrac od firmy JCB jsme na stránkách našich magazínů zmiňovali několikrát, nicméně v tomto čísle Vám ukážeme výsledek naší úspěšné spolupráci s hasiči v Orlickém Záhoří a budete se divit, co z ní vzešlo.

Samozřejmě nechybí pravidelné rubriky přinášející malé střípky z naší velké nabídky bazarových strojů a také těch, které máme pro Vás k dispozici v půjčovně.

Titulek dnešního článku zmiňuje dárek. Ano, každý čtenář, který bude mít svoji tištěnou verzi magazínu, najde uprostřed vložený velký oboustranný kalendář na příští rok. Můžete si tak v předstihu ozdobit kancelář, pracovnu, dílnu či šatnu jedním ze strojů z našeho portfolia.

Budeme rádi, pokud si o pravidelné a bezplatné zasílání PEKASS magazínu napíšete na e-mailovou adresu naší redakce (redakce@pekass.eu).

Pěkné čtení!

Odkazy: PM podzim 18 - ke čtení, PM podzim 18 - ke stažení

Redakce PEKASS magazínu

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Žlutý král se vydal na pracovní cestu

Žlutý král se vydal na pracovní cestu

20. 05. 2019 – Historie rodinné firmy JCB sahá do roku 1945, zakladatelem byl sir Joseph Cyril Bamford.

Vlašimsko na setí připraveno

Vlašimsko na setí připraveno

17. 05. 2019 – Je tu další rok, jarní setí máme pomalu za námi, a to podzimní nás teprve čeká.

Fastrac v komunálním obleku

Fastrac v komunálním obleku

03. 05. 2019 – Jak zvládají údržbu kolem silnic a dálnic naši jižní sousedé v Rakousku? Koncem dubna jsme se na to zajeli podívat.