JCB

Podzimní magazín s dárkem

PEKASS magazín podzim 2018

PEKASS magazín podzim 2018

04. 10. 2018 – Podzimní číslo PEKASS magazínu právě vyšlo, a to jak v tradiční tištěné podobě, tak je samozřejmě možné si "virtuálně zalistovat" v elektronické verzi na našich internetových stránkách.

Nové číslo PEKASS magazínu podzim 2018 přináší opět zajímavosti ze světa zemědělské, komunální a silniční techniky od společnosti PEKASS.

Vystavovali jsme na výstavách v Českých Budějovicích a v Havlíčkově Brodu a tak najdete malá ohlédnutí za těmito akcemi z konce prázdnin a začátku září.

Žhavou současnost a budoucnost představují naše služby spojené s telematickými systémy (LiveLink) a preventivními údržbami (PEKASS SERVIS PLUS). Podívali jsme se na sedačky GRAMMER trochu z jiného úhlu, a to ze zdravotního hlediska.

Představíme Vám také špičkové švýcarské komunální a silniční stroje Boschung a rovněž nemůžeme opomenout významné 25. výročí naší spolupráce se švédskými pluhy ÖVERUM.

Traktory Fastrac od firmy JCB jsme na stránkách našich magazínů zmiňovali několikrát, nicméně v tomto čísle Vám ukážeme výsledek naší úspěšné spolupráci s hasiči v Orlickém Záhoří a budete se divit, co z ní vzešlo.

Samozřejmě nechybí pravidelné rubriky přinášející malé střípky z naší velké nabídky bazarových strojů a také těch, které máme pro Vás k dispozici v půjčovně.

Titulek dnešního článku zmiňuje dárek. Ano, každý čtenář, který bude mít svoji tištěnou verzi magazínu, najde uprostřed vložený velký oboustranný kalendář na příští rok. Můžete si tak v předstihu ozdobit kancelář, pracovnu, dílnu či šatnu jedním ze strojů z našeho portfolia.

Budeme rádi, pokud si o pravidelné a bezplatné zasílání PEKASS magazínu napíšete na e-mailovou adresu naší redakce (redakce@pekass.eu).

Pěkné čtení!

Odkazy: PM podzim 18 - ke čtení, PM podzim 18 - ke stažení

Redakce PEKASS magazínu

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.