JCB

Polní den řepky a pšenice

PD v Lišanech

PD v Lišanech

18. 06. 2018 – Minulý týden se pod záštitou společnosti Lupofyt v Lišanech u Rakovníka uskutečnil další ročník Polního dne řepky ozimé a pšenice ozimé.

Sál místní sokolovny zaplnila početná skupina zemědělců, a to nejen z nejbližšího okolí. Bohatý program přednášek cílil trefně na nejpalčivější problémy současného zemědělství, jakými jsou ceny komodit, politika evropské unie či zničující sucho. U řečnického pultu vystoupili i zástupci České zemědělské univerzity Suchdol, výzkumného ústavu a dalších pozvaných institucí.

Po řečnických vystoupeních se přítomní odebrali k pokusným parcelám, kde naše společnost PEKASS a.s. měla vystavené stroje značky Horsch, modely Cruiser 6 XL a Terrano 5 FM. Podrobné představení zajistil produktový manažer této techniky Ing. Josef Vedral.

Následně se přítomní odebrali na pokusné parcely, kde ještě k naším uším dopadaly dotazy na vystavenou techniku a po ukázkách pokračoval program až do odpoledních hodin.

PEKASS děkuje pořadateli za pozvání na tuto podnětnou a zajímavou akci a bude se těšit v příštím roce opět na viděnou.

Miroslav Vrábík
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Individuální cestou zákazníkovi na míru

Individuální cestou zákazníkovi na míru

20. 09. 2018 – Společnost Krampe opět dokázala, že dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Bezpečné mulčování na dálku

Bezpečné mulčování na dálku

17. 09. 2018 – Společnost PEKASS a.s. před nedávnem dodala nový dálkově řízený mulčovač na údržbu letiště v Českých Budějovicích.

Komunál na letišti (aktualizováno)

Komunál na letišti (aktualizováno)

10. 09. 2018 – Každým rokem se schází na mezinárodním letišti u Havlíčkova Brodu odborná veřejnost, aby si zde prohlédla novinky z oboru komunální techniky.