JCB

Polní den řepky a pšenice

PD v Lišanech

PD v Lišanech

18. 06. 2018 – Minulý týden se pod záštitou společnosti Lupofyt v Lišanech u Rakovníka uskutečnil další ročník Polního dne řepky ozimé a pšenice ozimé.

Sál místní sokolovny zaplnila početná skupina zemědělců, a to nejen z nejbližšího okolí. Bohatý program přednášek cílil trefně na nejpalčivější problémy současného zemědělství, jakými jsou ceny komodit, politika evropské unie či zničující sucho. U řečnického pultu vystoupili i zástupci České zemědělské univerzity Suchdol, výzkumného ústavu a dalších pozvaných institucí.

Po řečnických vystoupeních se přítomní odebrali k pokusným parcelám, kde naše společnost PEKASS a.s. měla vystavené stroje značky Horsch, modely Cruiser 6 XL a Terrano 5 FM. Podrobné představení zajistil produktový manažer této techniky Ing. Josef Vedral.

Následně se přítomní odebrali na pokusné parcely, kde ještě k naším uším dopadaly dotazy na vystavenou techniku a po ukázkách pokračoval program až do odpoledních hodin.

PEKASS děkuje pořadateli za pozvání na tuto podnětnou a zajímavou akci a bude se těšit v příštím roce opět na viděnou.

Miroslav Vrábík
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Až se zima zeptá…

Až se zima zeptá…

15. 11. 2018 – Ačkoli nám letošní teplé počasí ještě dává zapomenout na zimní období, je nutné, aby byli službaři na nastávající zimu připraveni.

Nejsilnější sekačka do Lužné

Nejsilnější sekačka do Lužné

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník předala službám obce Lužná u Rakovníka nový komunální stroj na údržbu travnatých ploch značky GRILLO.

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

01. 11. 2018 – Nová modelová řada tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX je tady!