JCB

Pomůžeme, kde je třeba…

Projekt Sociální automobil

Projekt Sociální automobil

10. 10. 2019Sociální automobil je projekt známý již několik let a v rámci něho byl začátkem října t.r. předán nový vůz Pečovatelské službě v Rakovníku. Služba zajišťuje podporu starým a nemocným občanům, podporuje jejich životní potřeby a pomáhá jim žít důstojný a plnohodnotný život. Poskytuje jim péči a pomoc v takovém rozsahu, aby si co nejdéle udrželi přiměřenou fyzickou a psychickou kondici a mohli dožít ve svých stávajících domácnostech. Vůz bude využíván v rámci terénní pečovatelské služby v Rakovníku a okolních obcích.

Slavnostní předání automobilu proběhlo v pátek 4.října 2019 za účasti představitelů firem, které se finančně na tomto projektu podílely. Tento automobil byl v pořadí již třetím, na jehož koupi PEKASS přispěl. V minulém období se ze sociálního automobilu těšili v Domově v Kolešovicích, který poskytuje péči starým a nemocným občanům. Druhé auto bylo určeno Speciální základní škole v Jesenici, které patří náš dík za péči o duševně a tělesně nemocné děti.

Společnost PEKASS má srdce na pravém místě, a proto nezůstává lhostejná k těm, kteří pomoc potřebují.

Edita Čechová
PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

07. 07. 2020 – Traktor JCB Fastrac řady 4000 jsme Vám představovali několikrát. Dnes se však jedná o úplně první traktor svého druhu, a to v komunální úpravě.

Horsch pod Hazmburkem

Horsch pod Hazmburkem

03. 07. 2020 – Secí stroje HORSCH Pronto DC jsou zcela po právu nazývány univerzálními secími stroji.

Čtyřkolka do lesa i na silnici

Čtyřkolka do lesa i na silnici

02. 07. 2020 – Pracovní vozidla GATOR od firmy John Deere jsou zdatnými pomocníky zejména v lesním terénu, neboť jsou spolehlivá, malá, obratná a přitom výkonná.