JCB

Pomůžeme, kde je třeba…

Projekt Sociální automobil

Projekt Sociální automobil

10. 10. 2019Sociální automobil je projekt známý již několik let a v rámci něho byl začátkem října t.r. předán nový vůz Pečovatelské službě v Rakovníku. Služba zajišťuje podporu starým a nemocným občanům, podporuje jejich životní potřeby a pomáhá jim žít důstojný a plnohodnotný život. Poskytuje jim péči a pomoc v takovém rozsahu, aby si co nejdéle udrželi přiměřenou fyzickou a psychickou kondici a mohli dožít ve svých stávajících domácnostech. Vůz bude využíván v rámci terénní pečovatelské služby v Rakovníku a okolních obcích.

Slavnostní předání automobilu proběhlo v pátek 4.října 2019 za účasti představitelů firem, které se finančně na tomto projektu podílely. Tento automobil byl v pořadí již třetím, na jehož koupi PEKASS přispěl. V minulém období se ze sociálního automobilu těšili v Domově v Kolešovicích, který poskytuje péči starým a nemocným občanům. Druhé auto bylo určeno Speciální základní škole v Jesenici, které patří náš dík za péči o duševně a tělesně nemocné děti.

Společnost PEKASS má srdce na pravém místě, a proto nezůstává lhostejná k těm, kteří pomoc potřebují.

Edita Čechová
PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Den otevřených dveří na jihu

Den otevřených dveří na jihu

19. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec přivítala zákazníky ve svých prostorách na Dnu otevřených dveří.

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

07. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Roudnice sídlící nedaleko dálnice D 8 je svou strategickou polohou důležitá pro zemědělce nejen z okolí Roudnice.

V Selské zasejí lépe a efektivněji

V Selské zasejí lépe a efektivněji

01. 11. 2019 – Nový secí stroj Horsch Pronto 4 DC se rozhodli pořídit v Selské a.s. na Mladoboleslavsku.