JCB

Postřikovač do Ústeckého kraje

Horsch Leeb 4 AX

Horsch Leeb 4 AX

19. 03. 2021 – Tažený postřikovač Horsch Leeb 4 AX rozšířil řadu postřikovačů, které předala pobočka PEKASS sídlící u dálnice D8 (PEKASS Roudnice n. L.). Velká vlna obliby kompaktních a precizních postřikovačů Horsch Leeb 4 AX stále trvá, neboť každý chce být připravený na sezónu co nejlépe.

Kompaktní postřikovač Horsch Leeb 4 AX se vyznačuje nádrží s objemem 4 000 litrů. Záběr ramen tohoto postřikovače činí 27 metrů se systémem celkového naklápění ramen BoomControl ECO (vč. 2 ultrazvukových senzorů). Perfektní aktivní vedení ramen přesně vystihuje preciznost postřikovačů Horsch Leeb.

Modelová řada Horsch Leeb 4 AX nabízí zákazníkovi univerzální oj, kdy je možné měnit horní a spodní zavěšení. Sériově má postřikovač mechanicky stavitelný rozchod a při pneumatikách 380/90 R 46 je možné jej měnit od 1,80 do 2,25 metru. Pro minimalizaci škod při aplikaci, nabízí postřikovač výbavu kopírování stopy traktoru přes systém řízené oje a gyroskopu. Pneumatické spínání manuálního držáku trysek Triplet umožňuje cirkulaci postřikové jíchy až do trysky a zabraňuje tím vytváření usazenin, a zároveň přináší přesnou aplikaci při otevření trysky, kdy je dosaženo přesné dávky okamžitě. Jednoduché ovládání funkcí postřikovače má na starost terminál Horsch TOUCH 800 s GPS přijímačem Egnos. Postřikovač je připraven aplikovat i za zhoršených světelných podmínek, protože disponuje nočním osvětlením postřikových kuželů.

Zákazníkovi přejeme mnoho úspěšně ošetřených hektarů a radost při práci s novým postřikovačem.

Odkaz: Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.