JCB

Právě vyšel nový magazín

PEKASS magazín zima 2017

PEKASS magazín zima 2017

08. 01. 2018 – Poslední číslo PEKASS magazínu z roku 2017 pod názvem ZIMA 2017 právě vyšlo v těchto dnech.

Nové číslo PEKASS magazínu zima 2017 přináší opět zajímavosti o technice, kterou společnost PEKASS nabízí svým zákazníkům. Co v něm najdete?

Navštívili jsme veletrh Agritechnica v Hannoveru, společnost Arborea a rovněž jsme nesměli chybět na dnu otevřených dveří pobočky PEKASS v Dlouhé Lhotě.

Přečtete si něco o strojích JCB, KRAMPE a dalších. Samozřejmě také nechybí pravidelné rubriky přinášející malé střípky z naší velké nabídky bazarových strojů a také těch, které máme pro Vás k dispozici v půjčovně.

PEKASS magazín přichází ke svým čtenářům jednak v tištěné formě, kterou si může každý zájemce bezplatně objednat na e-mailové adrese naší redakce (redakce@pekass.eu), nebo jej najdete také v elektronické verzi spolu se staršími čísly na našich internetových stránkách (na níže uvedených odkazech).

Budeme rádi, zůstaneme-li Vaším průvodcem světem zemědělské, komunální a silniční techniky a nositelem zajímavého čtení a vy nám zachováte i nadále svoji přízeň.

Odkazy: PM zima 17 – ke čtení, PM zima 17 - ke stažení

Redakce PEKASS magazínu

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Individuální cestou zákazníkovi na míru

Individuální cestou zákazníkovi na míru

20. 09. 2018 – Společnost Krampe opět dokázala, že dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Bezpečné mulčování na dálku

Bezpečné mulčování na dálku

17. 09. 2018 – Společnost PEKASS a.s. před nedávnem dodala nový dálkově řízený mulčovač na údržbu letiště v Českých Budějovicích.

Komunál na letišti (aktualizováno)

Komunál na letišti (aktualizováno)

10. 09. 2018 – Každým rokem se schází na mezinárodním letišti u Havlíčkova Brodu odborná veřejnost, aby si zde prohlédla novinky z oboru komunální techniky.