JCB

Předání postřikovače Hardi Alpha EVO II

Hardi Alpha EVO II

Hardi Alpha EVO II

25. 08. 2020 – Společnost Hardi nabízí zákazníkům bezkonkurenční patentovaný systém podpory vzduchu TWIN, který zefektivňuje postřiky a eliminuje úlety postřikového média na minimum. Právě takovým systémem je vybavený i nový samochodný postřikovač Hardi Alpha EVO II, který jsme předali zemědělskému podniku RAVA z Křenic u Říčan. Samochod, který k zákazníkovi mohl dojet takřka po vlastní ose, má nádrž o objemu 5 100 litrů a záběr ramen 30 metrů.

Již zmíněný systém TWIN se vyznačuje přesnou aplikací a nízkým úletem, protože vzduchová clona přesně cílí aplikaci do porostu. Systém umožňuje naklopení vzduchové podpory dle aktuálních povětrnostních podmínek nebo podle typu práce. S podporou vzduchu se dá vzrostlý porost velmi jemně otevřít a tím dostanete postřik i do nižších pater rostliny a v kombinaci s jemným kapkovým spektrem máte zajištěnou výbornou pokryvnost a penetraci.

Na přání zákazníka byl dodán stroj s terminálem RAVEN s přesným signálem. O jízdní komfort se starají FloatRide, což jsou pneumaticky odpružené nápravy a samostatně pneumaticky odpružená kabina. Kromě systému TWIN dále ramena disponují systémem AutoTerain, tedy možností individuálního naklápění každého ramene samostatně. O přesnost kopírování ramen nad porostem se stará 5 ultrazvuků. Pro vyšší množství aplikace byl dodán stroj s držákem trysek Pentalet a nechybí ani špičkové noční osvětlení pro práci i za zhoršených podmínek.

Přejeme zákazníkovi hodně úspěchů s novým krásně vybaveným strojem.

Odkaz: HARDI

Ing. Vít Polák
produktový manažer Hardi


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

25. 09. 2020 – Dnes Vám prostřednictvím videa představíme rovnou dva stroje ze stáje HORSCH, které patří k těm nejnovějším z jejich pestré nabídky.

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!