JCB

Předváděcí sedmistovka prodána

Krampe Big Body 700 S

Krampe Big Body 700 S

16. 04. 2021 – Měli jsme předváděcí Krampe Big Body 700 S. Minulý čas je nasnadě, protože se líbil v ZOD Potěhy nedaleko Čáslavi. PEKASS Vlašim proto hlásí: "Sedmistovka je prodána!" Dlouhodobý zvýšený zájem o návěsy Krampe, které si získaly neodmyslitelně místo u zákazníků v jejich vozových parcích, je způsoben tím, že návěsy jsou kvalitní a výkonné. Odvezou, co mohou a na trhu je dostupný nespočet všemožných variant řešení pro zákazníky.

Předaný návěs Krampe byl označen písmenem S, které značí, že se jedná o dvoustranně sklápěný návěs (dozadu a do strany). Perfektní průchodnost polnostmi a nízký valivý odpor zajišťují pneumatiky Alliance 650/55 R 26,5. O dokonalý jízdní komfort se stará pneumatické odpružení s měchy 360 mm. Tyto se při sklápění automaticky vyfouknou, aby se snížilo těžiště návěsu. Pro maximální možné zatížení má návěs vzdálené nápravy 1,81 metru, které umožňují zatížení nápravy 10 tun. Náběžně (pasivně) řízená náprava je již standardem u větších tandemových návěsů Krampe a šetří opotřebení pneumatik. S ocelovými nástavkami (60 cm) dosahuje objem ložné plochy až na 33,5 m3 a tak si návěs ve zmíněném zemědělském podniku zabývajícím se rostlinnou i živočišnou výrobou najde široké využití.

Děkujeme společnosti ZOD Potěhy za projevenou důvěru při výběru návěsu a velice nás těší, že se rozhodli pro značku Krampe. Přejeme mnoho spokojeně ujetých kilometrů.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.