JCB

Předvádění nakladače JCB

JCB 437 HT Agri

JCB 437 HT Agri

24. 09. 2019 – Kloubový nakladač JCB 437 HT Agri jsme nedávno předvedli při jeho nejoblíbenější disciplíně, při silážích (v okresu Písek). Zákazníci, u nichž se tento stroj předváděl, si pochvalovali zejména jeho nenáročnost, jednoduchost a jeho efektivita využití díky telematickému systému LiveLink. Obsluhy oceňovaly zejména perfektní ovladatelnost nakladače, jeho špičkový výkon a také komfort - ticho při práci, který nabízejí JCB kabiny Command Plus.

Pro milovníky technických údajů uvádíme, že stroj má pod kapotou motor Cummins o objemu 6,7 l a výkonu 183 koní a pětistupňovou převodovku ZF se zámkem točivého momentu na 2. - 5. stupni. Nakladač JCB má pneumatiky 750/665 R26 MEGABIB MICHELIN. Ramena stroje jsou ve výbavě "High Lift", což jsou ramena pro vysoký zdvih umožňující nakládání až do výšky 4,4 m. Odpružení ramene a systém automatického centrálního mazání jsou pro stroje JCB samozřejmostí.

 

Odkaz: JCB

 

Jiří Janoušek

OZ PEKASS Příbram

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si cisterny Briri

Vyzkoušejte si cisterny Briri

07. 10. 2019 – Německé cisterny Briri se vyznačují hlavně individuálním přístupem. Výrobce dokáže vyrobit cisternu zákazníkovi na míru.

Boschung letištní třetí

Boschung letištní třetí

01. 10. 2019 – Švýcarský výrobce vozidel a zařízení pro povrchové čištění ploch na letištích, silnicích a dálnicích BOSCHUNG je na trhu již přes 70 let.

Nařezáno od jelena

Nařezáno od jelena

28. 09. 2019 – Řezačky John Deere patří k nejdokonalejším výkonným strojům této světové značky.