JCB

Předvádíme cisternu BRIRI

Briri VTTW 18.500

Briri VTTW 18.500

20. 07. 2020 – V tyto dny předvádíme cisternu německého výrobce BRIRI typ VTTW 18.500 v Jindřichově Hradci, kde sídlí jedna z našich poboček PEKASS.

Pokud se zajímáte o cisterny, máte teď unikátní možnost rezervovat si ji a přesvědčit se tak o německé preciznosti. Cisterna Briri VTTW 18.500 je vybavena botkovým aplikátorem Bomech s pracovním záběrem 12 metrů.

Cisterna Briri VTTW 18.500, jak již napovídá název, má objem 18 500 litrů. Srdcem cisterny je vývěva od největšího celosvětového výrobce čerpadel Hertell o výkonu 14 000 litrů za minutu, vodou chlazená s odlučovačem oleje. Celá cisterna je posazená na nápravách BPW s pneumatikami Alliance 650/65 R 30.5 Flotation, které snižují valivý odpor v terénu a samozřejmostí je náběžně řízená náprava. Odpružení podvozku probíhá přes parabolické odpružení, které disponuje výbornou světlou výškou a zároveň skvělou stabilitou. Předváděcí cisterna disponuje výbavou jako je hydraulicky ovládaný horní plnící otvor, odpružený a výškově stavitelný spodní závěs s K80, který přispívá ke snížení přenášení vibrací na traktor. Systém pomocného plnění, který nejenže optimalizuje výkon vakuové cisterny, ale zároveň snižuje pěnění kejdy při plnění, a tak zlepšuje stupeň naplnění cisterny. Pro snazší údržbu byla cisterna vybavena centrálním mazáním a ochranou proti DAMU. Ovládání funkcí cisterny probíhá přes elektrický terminál včetně systému Load Sensing. Výrobce Briri se vyznačuje i propracovaností zavěšení aplikátorů, které přináší vysokou dodatečnou zátěž, ale i s tímto problémem si výrobce poradil. Nádrž cisterny je samonosná, což znamená, že se držák aplikátoru připevňuje jak na nádrž samotnou, tak rám podvozku. To zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti aplikátoru na celou soupravu a tak se vyhnete běžnému problému, kdy aplikátor je navařen pouze na rám podvozku a tím dochází k neúměrnému přetížení zadní nápravy, které přináší jisté problémy v terénu a s tím spojený vyšší výkon na tažný prostředek. Botkový aplikátor Bomech Farmer se záběrem 12 metrů s rozmístěním botek každých 25 cm zajistí uživateli dostatečně vysoký výkon při využití aplikátoru.

Chcete-li poradit s nákupem cisterny na dotaci, nebo ji jen vyzkoušet, obraťte se na naše obchodní zástupce na pobočkách nebo mi napište na e-mail: vit.polak@pekass.eu.

Odkaz: BRIRI

Ing. Vít Polák
produktový manažer BRIRI


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.