JCB

Předvádíme sedlový návěs

Krampe SKS 30/1050

Krampe SKS 30/1050

18. 08. 2020 – Přemýšlíte o pořízení nebo vyzkoušení sedlového návěsu za tahač nebo sháníte celou soupravu? Tak zavolejte k nám, protože Pekassu máme předváděcí sedlový návěs Krampe SKS 30/1050

Jedná se o silniční verzi sedlového návěsu, který nabízí několik možností a jejich kombinací pro vyskladnění. První možností je vyskladnění nákladu je sklápění celé nástavby pomocí přední pístnice. Další možností jak naskladnit nebo vyskladnit materiál je chodící podlaha, která využívá lamely pro vyskladnění nebo naskladnění materiálu.

Předváděcí návěs je vybaven i přídavným systémem výtlačného čela, který plní i funkci čisticí při vyprázdnění návěsu. Obě možnosti vykládání materiálu se mohou kombinovat tzn. že při vyklápění je možné využívat i funkce chodící podlahy s výtlačným čelem. 

Modelová řada SKS je jedním z nejvíce víceúčelových návěsů na trhu, protože přináší zákazníkům bezpečnost za jakýkoliv podmínek. Když je to možné a dovolí to výška stropu nebo nejste ve svahu, pak můžete materiál vyložit sklápěním. Nacházíte-li se v prostorech, kde jste limitování výškou nebo by hrozilo převrácení soupravy při sklápění, pak můžete využít chodící podlahu a těžiště soupravy se nezmění. Zároveň se jedná o bezpečné řešení v dané situaci. 

Předváděcí návěs má objem téměř 60 m3. Silniční pneumatiky 385/65 R 22.5 a vzduchem odpružený podvozek se postarají o výborný jízdní komfort. Návěs je vybaven funkcí automatického zvedání přední nápravy při jízdě s prázdným návěsem. Jak již bylo zmíněno výše, předváděcí model disponuje systémy sklápěním, chodící podlahy a systémem výtlačného čela. Vnitřní prostor návěsu je ochráněn Anti-epoxovou ochranou 2-komponentní keramickým nátěrem, který zabrání přilnutí materiálu. Pro bezpečnost je návěs vybaven kamerovým systémem a ještě akustickým systém, který upozorní řidiče, že stojí na šikmé ploše při překročení úhlu 3°. Dodatečné příslušenství jako manuální plachta a pracovní plošina v přední části návěsu jsou samozřejmostí. 

Pokud si chcete návěs nebo soupravu vyzkoušet, pak nás kontaktujte buď na e-mailu: vit.polak@pekass.eu nebo na telefonu: 773 747 839 a to i v případě, že potřebujete nabídku přímo na míru. Více informací najdete nas níže uvedeném odkazu.

 

Odkaz: KRAMPE

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer Krampe

Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

25. 09. 2020 – Dnes Vám prostřednictvím videa představíme rovnou dva stroje ze stáje HORSCH, které patří k těm nejnovějším z jejich pestré nabídky.

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!