Navštivte TECHAGRO výhodněji!

Přesněji a bez prostojů

Bogballe L2 Plus

Bogballe L2 Plus

13. 03. 2018 – Právě teď nastává vhodná doba na jarní přihnojení ozimých řepek, pšenic či ječmenů. A přes zimní období relativního klidu se někteří zemědělci rozhodují pro nákup nové a modernější zemědělské techniky, která jim usnadní a zefektivní práci v jejich každodenním snažení o co nejlepší porosty a následnou sklizeň. Mezi menší zemědělce se řadí i pan Ladislav Piroutek z Mečeříže na Mladoboleslavsku. Rozhodl se pro nákup nového většího, ale hlavně preciznějšího stroje a zvolil si značku Bogballe L2 Plus.

Rozmetadlo L2 Plus je jednodušší koncepce, není "prošpikováno" tak dalece elektronickými systémy, nicméně základní myšlenku aplikace si tento stroj zachovává. Jedná se o stroj, který zajištuje čtyřnásobný systém rozhozu, tedy v každém místě přihnojovaného pozemku dopadne hnojivo na plochu celkem čtyřikrát. Tímto se rozmetadla Bogballe řadí mezi ta nejpřesnější, jež jsou na českém trhu dostupná. Mají nejmenší odchylku nepřesnosti a samozřejmostí je i systém tzv. hraničního rozmetání k okraji pozemku a spousty dalších možností.

Nové rozmetadlo bylo panu Piroutkovi předáno přímo na milovické pobočce PEKASS v polovině února a prakticky ihned byl stroj nasazen do plné pracovní činnosti. Přejeme novému majiteli plnou a maximální spokojenost se strojem a již žádné prostoje, které ho provázely doposud se starším konkurenčním strojem.

Více informací o rozmetadlech Bogballe lze zjistit na níže uvedených odkazech nebo se obraťte na autorizovaného prodejce těchto strojů - společnost PEKASS a.s.

Odkazy: Bogballe, dovozce strojů Bogballe do ČR

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nová vlajková loď na rodinné farmě

Nová vlajková loď na rodinné farmě

20. 03. 2018 – Před několika málo dny jsme předali zákazníkovi pěkný traktor ze stáje John Deere.

Wing Jet – Novinka na Techagru

Wing Jet – Novinka na Techagru

18. 03. 2018 – Hledáte výkonné, přesné a efektivní rozmetadlo průmyslových hnojiv? Zastavte se na brněnském veletrhu TECHAGRO.

Krampe i na stavby

Krampe i na stavby

15. 03. 2018 – Německý výrobce dopravní techniky pro zemědělce vyrábí kvalitní návěsy i pro stavaře.