JCB

Přesněji a bez prostojů

Bogballe L2 Plus

Bogballe L2 Plus

13. 03. 2018 – Právě teď nastává vhodná doba na jarní přihnojení ozimých řepek, pšenic či ječmenů. A přes zimní období relativního klidu se někteří zemědělci rozhodují pro nákup nové a modernější zemědělské techniky, která jim usnadní a zefektivní práci v jejich každodenním snažení o co nejlepší porosty a následnou sklizeň. Mezi menší zemědělce se řadí i pan Ladislav Piroutek z Mečeříže na Mladoboleslavsku. Rozhodl se pro nákup nového většího, ale hlavně preciznějšího stroje a zvolil si značku Bogballe L2 Plus.

Rozmetadlo L2 Plus je jednodušší koncepce, není "prošpikováno" tak dalece elektronickými systémy, nicméně základní myšlenku aplikace si tento stroj zachovává. Jedná se o stroj, který zajištuje čtyřnásobný systém rozhozu, tedy v každém místě přihnojovaného pozemku dopadne hnojivo na plochu celkem čtyřikrát. Tímto se rozmetadla Bogballe řadí mezi ta nejpřesnější, jež jsou na českém trhu dostupná. Mají nejmenší odchylku nepřesnosti a samozřejmostí je i systém tzv. hraničního rozmetání k okraji pozemku a spousty dalších možností.

Nové rozmetadlo bylo panu Piroutkovi předáno přímo na milovické pobočce PEKASS v polovině února a prakticky ihned byl stroj nasazen do plné pracovní činnosti. Přejeme novému majiteli plnou a maximální spokojenost se strojem a již žádné prostoje, které ho provázely doposud se starším konkurenčním strojem.

Více informací o rozmetadlech Bogballe lze zjistit na níže uvedených odkazech nebo se obraťte na autorizovaného prodejce těchto strojů - společnost PEKASS a.s.

Odkazy: Bogballe, dovozce strojů Bogballe do ČR

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nový pomocník na pile

Nový pomocník na pile

21. 06. 2018 – Pila Benda s.r.o. sídlí ve Velkém Pěčíně blízko na Dačic, na hranici krajů Vysočina a Jihočeského kraje.

Polní den řepky a pšenice

Polní den řepky a pšenice

18. 06. 2018 – Řepka ozimá a pšenice ozimá měly na Rakovnicku svůj polní den.

Manipulátor na ekofarmě

Manipulátor na ekofarmě

13. 06. 2018 – Pobočka PEKASS Příbram předala nedávno nový manipulátor Ekofarmě Kosařův Mlýn u Dobříše.

Předpověď počasí 21.6.

Dnes Zítra Pozítří
Částečně oblačno Částečně oblačno Zataženo
28 °C 15 °C 14 °C