JCB

Pronto a Terrano ruku v  ruce

Horsch Terrano

Horsch Terrano

17. 12. 2017 – Secí stroje HORSCH Pronto DC a radličkové kypřiče HORSCH Terrano FM  jsou jedny z nejprodávanějších strojů, jak na tuzemském, tak i na zahraničních trzích. Své o tom vědí i v AGD Brázdim. Již řadu let vlastní velkou flotilu strojů od německého výrobce zemědělské techniky HORSCH a jsou s nimi nadmíru spokojeni.

„Pro 8 metrový secí stroj jsme se rozhodli na začátku jara. Víme, že tyto sečky fungují velice dobře a vídáme je tu jezdit, a proto naše rozhodnutí právem padlo na Pronto 8 DC. Začátkem podzimu jsme měli možnost vyzkoušet si na svých pozemcích také radličkový kypřič Terrano 5 FM. Tento stroj jsme agregovali s traktorem o výkonu 380 koní. Tato souprava se ukázala jako velice vhodná, což nám zjednodušilo volbu tohoto typu stroje pro naše potřeby,“ dodává pan Němeček, ředitel AGD Brázdim.

Děkujeme za projevenou důvěru při nákupu strojů a přejeme do Brázdimi mnoho připravených a zasetých hektarů.

Odkaz: HORSCH

František Dědič
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Individuální cestou zákazníkovi na míru

Individuální cestou zákazníkovi na míru

20. 09. 2018 – Společnost Krampe opět dokázala, že dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.

Bezpečné mulčování na dálku

Bezpečné mulčování na dálku

17. 09. 2018 – Společnost PEKASS a.s. před nedávnem dodala nový dálkově řízený mulčovač na údržbu letiště v Českých Budějovicích.

Komunál na letišti (aktualizováno)

Komunál na letišti (aktualizováno)

10. 09. 2018 – Každým rokem se schází na mezinárodním letišti u Havlíčkova Brodu odborná veřejnost, aby si zde prohlédla novinky z oboru komunální techniky.