JCB

Rekordní návštěvnost výstavy Země živitelka

ZŽ 2018

ZŽ 2018

03. 09. 2018Země živitelka připomněla 100 let českého zemědělství. Návštěvníci se zájmem procházeli kolem historické techniky z 60., 70. a 80. let minulého století a bylo zajímavé sledovat skupinky obdivovatelů hned několika generací. Jedni s těmito stroji pracovali a další s úctou k dávným konstruktérům posuzovali technická řešení, nebo pořizovali fotografie jedinečných historických strojů.

Soudobá technika, jak jinak, na agrosalonu převažovala a díky 550 vystavovatelům z 20 zemí šlo o zajímavé srovnání toho, co se na polích i mimo ně může dnes vyskytovat a co zemědělcům pomáhá při jejich práci.

Společnost PEKASS ani letos se svými stroji nechyběla. Zeptali jsme se proto jednotlivých produktových manažerů, jak tento podnik konající se na konci prázdnin, viděli oni.

Ing. Michal Anton (produktový manažer JCB):  

"I letos stroje JCB přilákaly na náš stánek spoustu lidí, a to z řad zemědělců, ale i široké veřejnosti. Novinka JCB Teleskid pak byla právem pozitivně hodnocena díky jeho nesporným výhodám. Stejně tak dobře byly hodnoceny i stálice v produktové řadě JCB, kterými jsou JCB 437 HT, JCB 541-70 Agri Plus, Teletruk nebo JCB 403."

Ing. Lukáš Kašpar (produktový manažer pro traktory JCB):

"V traktoru Fastrac se netrhly dveře. Každý si chtěl posedět v sedačce v nové kabině CommandPlus, užít si toho prostoru, pohodlí a praktičnosti."

Jiří Novák (Grammer):

"Stále rostoucí zájem o sedačky Grammer byl pro nás příjemným překvapením."

Ing. Vít Polák (produktový manažer dopravní techniky):

"Vystavovali jsme vůz Krampe Big Body 540C, na který máme jedinečnou prodejní akci. Návštěvníky zaujal také velký vůz RoadRunner s posuvným pásem určený za kamiony."

Ing. Josef Vedral (produktový manažer ÖVERUM):

"Švédské pluhy ÖVERUM byly zastoupeny jedním 4radličným, neseným, otočným pluhem, vybaveným plynohydraulickým jištěním. Ve spolupráci s výrobcem je tato limitovaná řada pluhů CX 4975 nazvána Farmář, což přímo určuje cílovou skupinu zájemců."

Odkaz: Více fotek

 

PEKASS redakce

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

TéGéeFko v sadu i vinici

TéGéeFko v sadu i vinici

28. 06. 2019 – Traktory Antonio Carraro jsou profesionálové v mnoha oblastech, podívejme se za nimi na dvě místa, kde se pohybují jako ryba ve vodě.

Rychlostní rekord pokořen

Rychlostní rekord pokořen

24. 06. 2019 – Společnost JCB se svým vysokorychlostním traktorem Fastrac vytvořila nový britský rychlostní rekord pro traktory!

Krampe Limited Edition podruhé

Krampe Limited Edition podruhé

19. 06. 2019 – Plnit přání našim zákazníkům nám dělá radost. Jedno takové přání jsme splnili dodáním stavebního návěsu Krampe z jejich limitované edice vyrobené k 100. výročí založení této německé firmy.