JCB

Rosič pro ochranu sadů

HARDI Zaturn 2000

HARDI Zaturn 2000

17. 03. 2020 – V minulém týdnu předala pobočka PEKASS Nýřany nový rosič od dánského výrobce HARDI Zaturn 2000 s deflektorem DUO-T. Tento vysoce výkonný rosič disponuje nádrží a pumpou z materiálu odolnému proti mechanickému i chemickému poškození a pracuje s nízkou úrovní hluku a dobrým rozvodem vzduchu. Model Zaturn je možné pořídit v různých objemech nádrží od 1 000 až do 3 000 litrů.

Stroj obhospodařuje sady ve Velkých Dvorcích na Tachovsku ve společnosti Kolowratovy sady s.r.o. a my přejeme mnoho spokojenosti s tímto novým ochráncem proti škůdcům a zároveň děkujeme za projevenou důvěru.

Odkaz: HARDI

Jan Staněk
vedoucí PEKASS Nýřany


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

04. 04. 2020 – Jarním hitem jsou letos stroje HORSCH. Ať už jde o kvalitní a výkonné secí stroje, o kterých píšeme často, anebo jde o stroje na zpracování půdy.

Flotila HORSCH narůstá

Flotila HORSCH narůstá

03. 04. 2020 – HORSCH Terrano 3 FX je univerzální kompaktní radličkový kypřič, který se díky výměnným radličkám používá pro všechny pracovní hloubky od 5 do 30 cm.

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

02. 04. 2020 – Společnost Horsch zmínila koncem loňského roku na veletrhu Agritechnica Hannover vývoj nového taženého postřikovače Horsch Leeb 12 TD.