JCB

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Předvádění rozmetadel TEBBE

Předvádění rozmetadel TEBBE

14. 08. 2019 – Také letos předvádíme u zákazníků efektivní řešení rozmetání hnoje v podání německého výrobce TEBBE. K dispozici máme aktuálně dvě rozmetadla, která pokryjí potřeby malých a velkých podniků. Jedná se o modely LS 120 E a MS 140. Všechny předváděcí modely disponují hydraulickou mezistěnou a tím se jejich možnosti využití zvýšily na maximum.

Společnost TEBBE se vyznačuje výborně zpracovaným rozdružovacím ústrojím, které je opatřené karbidovými špičkami, aby bylo dosaženo jemného rozdružení materiálu a zároveň si rozdružovací ústrojí drží dostatečnou agresivitu k podání toho nejlepšího výsledku. Neboť v rozdružovacích válcích tkví celý úspěch kvalitního rozmetání. Při precizním rozdružení materiálu je polovina úspěchu zaručena. Druhá polovina úspěchu tkví pak v rozmetacích stolech. Aby bylo dosaženo výborného a rovnoměrného pokrytí při rozhozu materiálu, tak jsou rozmetací stoly vybaveny 4 pevnými lopatkami z Hardoxu a každý stůl má průměr 1 000 mm. Skvěle ošetřený povrch rozmetadel jim zaručuje dlouhou životnost i v takto extrémních podmínkách, kterým musí čelit při každodenní práci.

Modelová řada TEBBE LS 120 E přináší výborné zpracování menších rozmetadel pro malé a střední zemědělce. Jedná se o jednonápravové rozmetadlo s objemem 11 m3, které má 2 horizontální rozdružovací válce o rozměrech 550 mm s průchodností rozmetacího ústrojí 1 300 mm a 2 rozmetací stoly o průměru 1 000 mm. Tento model je vhodný pro majitele menších traktorů s výkonem od 120 do 150 koňských sil.

TEBBE MS 140 je již větší jednoosé rozmetadlo, které má kola zapuštěné do těla nástavby, čímž je dosaženo nižšího těžiště, rozmetadlo je stabilnější a disponuje vysokou průjezdní světlou výškou. Základní objem rozmetadla je 14 m3. Rozmetadlo je vybaveno 2 horizontálními rozdružovacími válci o průměru 650 mm s průchodností rozmetacího ústrojí 1 500 mm a opět disponuje 2 rozmetacími stoly o průměru 1 000 mm. Tento model je vhodný pro střední a větší podniky, které rozmetají velké množství materiálu. S tímto modelem je vhodné agregovat traktor už o vyšším výkonu od 180 do 200 koňských sil.

Odkaz: TEBBE

Ing. Vít Polák
produktový manažer TEBBE    Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Živitelka 2019 se blíží

Živitelka 2019 se blíží

16. 08. 2019 – Vážení zákazníci, milí přátelé,

zveme Vás na nadcházející Mezinárodní agrosalon Země živitelka do Českých Budějovic, který můžete navštívit ve dnech od 22. do 27. 8. 2019.

Komfortní rozmetání s Bredalem

Komfortní rozmetání s Bredalem

15. 08. 2019 – Společně s naším dlouholetým partnerem, společností UNIMARCO - importérem techniky Bredal, jsme předvedli soupravu traktoru JCB Fastrac 4220 spolu s taženým rozmetadlem Bredal K105 XE přímo u zákazníka.

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

14. 08. 2019 – Sezóna rozmetání je v plném proudu a taktéž běží naše předvádění německých rozmetadel TEBBE.