JCB

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Předvádění rozmetadel TEBBE

Předvádění rozmetadel TEBBE

14. 08. 2019 – Také letos předvádíme u zákazníků efektivní řešení rozmetání hnoje v podání německého výrobce TEBBE. K dispozici máme aktuálně dvě rozmetadla, která pokryjí potřeby malých a velkých podniků. Jedná se o modely LS 120 E a MS 140. Všechny předváděcí modely disponují hydraulickou mezistěnou a tím se jejich možnosti využití zvýšily na maximum.

Společnost TEBBE se vyznačuje výborně zpracovaným rozdružovacím ústrojím, které je opatřené karbidovými špičkami, aby bylo dosaženo jemného rozdružení materiálu a zároveň si rozdružovací ústrojí drží dostatečnou agresivitu k podání toho nejlepšího výsledku. Neboť v rozdružovacích válcích tkví celý úspěch kvalitního rozmetání. Při precizním rozdružení materiálu je polovina úspěchu zaručena. Druhá polovina úspěchu tkví pak v rozmetacích stolech. Aby bylo dosaženo výborného a rovnoměrného pokrytí při rozhozu materiálu, tak jsou rozmetací stoly vybaveny 4 pevnými lopatkami z Hardoxu a každý stůl má průměr 1 000 mm. Skvěle ošetřený povrch rozmetadel jim zaručuje dlouhou životnost i v takto extrémních podmínkách, kterým musí čelit při každodenní práci.

Modelová řada TEBBE LS 120 E přináší výborné zpracování menších rozmetadel pro malé a střední zemědělce. Jedná se o jednonápravové rozmetadlo s objemem 11 m3, které má 2 horizontální rozdružovací válce o rozměrech 550 mm s průchodností rozmetacího ústrojí 1 300 mm a 2 rozmetací stoly o průměru 1 000 mm. Tento model je vhodný pro majitele menších traktorů s výkonem od 120 do 150 koňských sil.

TEBBE MS 140 je již větší jednoosé rozmetadlo, které má kola zapuštěné do těla nástavby, čímž je dosaženo nižšího těžiště, rozmetadlo je stabilnější a disponuje vysokou průjezdní světlou výškou. Základní objem rozmetadla je 14 m3. Rozmetadlo je vybaveno 2 horizontálními rozdružovacími válci o průměru 650 mm s průchodností rozmetacího ústrojí 1 500 mm a opět disponuje 2 rozmetacími stoly o průměru 1 000 mm. Tento model je vhodný pro střední a větší podniky, které rozmetají velké množství materiálu. S tímto modelem je vhodné agregovat traktor už o vyšším výkonu od 180 do 200 koňských sil.

Odkaz: TEBBE

Ing. Vít Polák
produktový manažer TEBBE    Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac přichází s novými motory splňující normu STAGE V! Co se změnilo?

Fastrac přichází s novými motory splňující normu STAGE V! Co se změnilo?

22. 01. 2020 – S novou emisní normou emisního stupně V nepřichází pouze povinnost snížení emisí a s tím spojená implementace DPF filtru do motoru AGCO POWER. JCB s nástupem "nových motorů" přišlo i s dalšími inovacemi přívětivými pro uživatele.

Vychází magazín č. 4

Vychází magazín č. 4

27. 12. 2019 – Čtvrté vydání PEKASS magazínu roku 2019 právě vychází.

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

22. 12. 2019 – Přejeme našim obchodním partnerům spolu se značkou JCB krásné svátky a rok 2020 plný prosperity!