JCB

Rozmetání z ptačí perspektivy

TEBBE MS 140

TEBBE MS 140

17. 10. 2019 – Rozmetadla TEBBE se vyznačují výbornou prací rozdružovacích válců, které jsou schopné velmi agresivně rozdělit chlévskou mrvu, vápenec i jiné materiály. Rozdružovací ústrojí s karbidovými špičkami si udržuje dlouhodobě výbornou agresivitu a rozmetací stoly se pak postarají o bezchybný a účinný rozhoz materiálu až do šířky 24 metrů. Rozmetací stoly jsou vybaveny čtyřmi lopatkami, které zajišťují výbornou pokryvnost a rovnoměrnost při rozhozu materiálu.

TEBBE MS 140, jehož fotografie dnes přinášíme, je jednoosé rozmetadlo, které má kola zapuštěná do těla nástavby. Tím je dosaženo nižšího těžiště, rozmetadlo je stabilnější a disponuje vysokou průjezdní světlou výškou. Základní objem rozmetadla je 14 m3. Rozmetadlo je vybaveno 2 horizontálními rozdružovacími válci o průměru 650 mm s průchodností rozmetacího ústrojí 1 500 mm a opět disponuje 2 rozmetacími stoly o průměru 1 000 mm. Tento model je vhodný pro střední a větší podniky, které rozmetají velké množství materiálu. S tímto modelem je vhodné agregovat traktor už o vyšším výkonu od 180 do 200 koňských sil.

Odkaz: TEBBE, článek Další rozmetadla v akci

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Den otevřených dveří na jihu

Den otevřených dveří na jihu

19. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec přivítala zákazníky ve svých prostorách na Dnu otevřených dveří.

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

Nové stroje jezdí kolem Roudnice

07. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Roudnice sídlící nedaleko dálnice D 8 je svou strategickou polohou důležitá pro zemědělce nejen z okolí Roudnice.

V Selské zasejí lépe a efektivněji

V Selské zasejí lépe a efektivněji

01. 11. 2019 – Nový secí stroj Horsch Pronto 4 DC se rozhodli pořídit v Selské a.s. na Mladoboleslavsku.