JCB

Rozšířili jsme předváděcí flotilu návěsů

Předváděcí návěsy Krampe

Předváděcí návěsy Krampe

22. 07. 2020 – Naše společnost je výhradní dovozce německých návěsů Krampe. Vzhledem k tomu, že žně jsou již v plné síle, snažíme se vyhovět zvýšenému zájmu o vyzkoušení nebo nákup od tohoto vyhlášeného německého výrobce kvalitních návěsů.

V minulých dnech jsme naši flotilu návěsů rozšířili o další skladový model KRAMPE Big Body 550 a další modely KRAMPE Big Body 540C jsou již na cestě na naše pobočky, abychom vyhověli zvýšeným poptávkám o vyzkoušení "kvality na kolech" v podání KRAMPE. V současné době je naše flotila návěsů složena z modelů KRAMPE Big Body 600, KRAMPE Big Body 650, 2 x KRAMPE Big Body 700 a dvoustranně sklápěného modelu KRAMPE Big Body 700S a jednoho tridemového modelu dvoustranně sklápěného KRAMPE Big Body 900S.

Další novinkou je možnost vyzkoušení našeho předváděcího modelu sedlového návěsu KRAMPE Bandit SB 30 s objemem 53 m3, který pro Vás nyní připravujeme. Během měsíce bude k dispozici ještě sedlový návěs KRAMPE SKS 30/1050, tedy kombinace sklápěčky a chodící podlahy, kterou lze využít v prostorech s nízkou výškou stropu nebo na svahu, kde by hrozilo nebezpečí při sklápěním nákladu.

Pokud máte zájem o vyzkoušení nebo pořízení návěsů na dotaci či za akční ceny u předváděcích modelů, neváhejte nás kontaktovat.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní odděleníPoptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.