JCB

S Hauerem na čele

Hauer na traktoru JD

Hauer na traktoru JD

09. 02. 2018 – Výrobky rakouské firmy HAUER, který je jedním z předních výrobců čelních nakladačů a čelních tříbodových závěsů, nechybí ani v portfoliu společnosti PEKASS. Nýřanská pobočka začátkem tohoto roku namontovala svému zákazníkovi p. Jaroslavu Šuranskému z Plané na Tachovsku čelní ramena značky HAUER, typu FS-4 48 na traktor John Deere 7530 Premium.

Čelní tříbodový závěs je vybaven přídavným hydraulickým okruhem, tlačítkovým ovládáním ramen, vývodovou hřídelí PTO 1 000 ot/min a zásuvkou na 12 V.

Pan Šuranský bude čelní tříbodový závěs využívat na traktoru v agregaci s čelní žací lištou a také na uchycení závaží při orbě a my mu přejeme mnoho spokojenosti s tímto pomocníkem při jeho práci.

Odkaz: HAUER

Jan Staněk
OZ PEKASS Nýřany

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.