JCB

S Hauerem na čele

Hauer na traktoru JD

Hauer na traktoru JD

09. 02. 2018 – Výrobky rakouské firmy HAUER, který je jedním z předních výrobců čelních nakladačů a čelních tříbodových závěsů, nechybí ani v portfoliu společnosti PEKASS. Nýřanská pobočka začátkem tohoto roku namontovala svému zákazníkovi p. Jaroslavu Šuranskému z Plané na Tachovsku čelní ramena značky HAUER, typu FS-4 48 na traktor John Deere 7530 Premium.

Čelní tříbodový závěs je vybaven přídavným hydraulickým okruhem, tlačítkovým ovládáním ramen, vývodovou hřídelí PTO 1 000 ot/min a zásuvkou na 12 V.

Pan Šuranský bude čelní tříbodový závěs využívat na traktoru v agregaci s čelní žací lištou a také na uchycení závaží při orbě a my mu přejeme mnoho spokojenosti s tímto pomocníkem při jeho práci.

Odkaz: HAUER

Jan Staněk
OZ PEKASS Nýřany

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac Tour pokračuje

Fastrac Tour pokračuje

23. 05. 2018 – Předvádění traktoru JCB Fastrac v těchto dnech pokračuje.

FASTRAC na mistrovství v orbě

FASTRAC na mistrovství v orbě

17. 05. 2018 – Prvního ročníku krajského mistrovství v orbě konaného na Vysočině se účastnil i zástupce značky JCB Fastrac.

První nosorožec v Maršovicích

První nosorožec v Maršovicích

14. 05. 2018 – Kvalita na kolech - to je slogan německé společnosti Krampe vyrábějící dopravní techniku a o tom, že nejde jen o reklamní nadsázku, se denně přesvědčují další zákazníci.