JCB

S Leebem ošetříte až 300 hektarů denně

Horsch Leeb PT

Horsch Leeb PT

27. 07. 2020 – Zemědělci se pomalu připravují na podzimní aplikace. Není proto divu, že lze na polích vidět první postřikovače. Těm šťastnějším pomáhají při ochraně rostlin tažené nebo samochodné postřikovače Horsch Leeb.

Postřikovací technika HORSCH LEEB předvádí perfektní práci díky kombinaci nízké pracovní výšky ramen nad porostem a automatickému přepínání trysek. Tyto stroje se tak řadí k nejšetrnějším postřikovačům na trhu díky přesné aplikaci s minimem úletů. Při pořízení postřikovačů Horsch Leeb dokážete zvýšit svoji efektivitu postřiku až o 100 %. Například se samochodnými postřikovači není problém ošetřit přes 300 hektarů denně. A u tažených postřikovačů hravě zvládnete přes 200 hektarů, a to vše při minimálním úletu a s vysokou účinností postřiku.

PEKASS nabízí tažené postřikovače s nádržemi o objemu od 4 000 do 12 000 litrů a samochodné postřikovače pracují s objemy nádrží od 6 000 do 8 000 litrů. Ramena postřikovačů v nejvyšší výbavě Boom Control Pro Plus jsou vedena 30 cm nad porostem a mají systém pulzních trysek, které přináší rovnoměrnou aplikaci po celém záběru, např. při objíždění sloupu. Záběr ramen u zmiňovaných postřikovačů se pohybuje od 18 až do 44 metrů.  

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás prostřednictvím našich poboček nebo se obraťte přímo na mě, ať už na e-mail: vit.polak@pekass.eu nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Odkazy: HORSCH LEEB

Ing. Vít Polák
produktový manažer HORSCH LEEB


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.