JCB

S plečkou precizně!

JCB Fastrac a Schmotzer

JCB Fastrac a Schmotzer

07. 06. 2019 – Ke konci května jsme začali v podniku VINAGRO s novým předváděním, které pro nás bylo v této kombinaci premiérou. O co se jedná? O agregaci traktoru JCB Fastrac 4220 s plecím strojem Schmotzer o záběru 6 m. Fastrac je univerzální traktor, což nám ukázal i tento test. A jelikož se tato souprava osvědčila, pokračujeme úspěšně v předvádění i v ostatních podnicích, zejména na Mladoboleslavsku a Rakovnicku.

Fastrac samotný prošel pouze úpravou přezutí na kultivační kola s rozchodem 1,8 m. Na tuto práci se hodí díky vhodnému rozložení vah, řízené zadní nápravě a VARIO převodovce. Díky řízené zadní nápravě nepřejíždíte zbytečně porost a jezdíte pouze v jednom kolejovém řádku. Na převodovce si pak jednoduše nastavíte pracovní režim, který bude ideálně sedět vašim požadavkům.

Precizní plečka SCHMOTZER se představila v porostech cukrové řepy, kde jsou kladeny vysoké požadavky na navádění plecích radliček. Proto jsme ji vybavily kamerovým naváděním, který snímá rovnou 3 řádky najednou a plečku drží perfektně v meziřádku a nehrozí nechtěné "podříznutí" cukrové řepy. Plečku SCHMOTZER je možné předvést ve dvanáctiřádku v porostech cukrové řepy a také v osmiřádku v porostech kukuřice.

Odkazy: JCB, Schmotzer

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Živitelka 2019 se blíží

Živitelka 2019 se blíží

16. 08. 2019 – Vážení zákazníci, milí přátelé,

zveme Vás na nadcházející Mezinárodní agrosalon Země živitelka do Českých Budějovic, který můžete navštívit ve dnech od 22. do 27. 8. 2019.

Komfortní rozmetání s Bredalem

Komfortní rozmetání s Bredalem

15. 08. 2019 – Společně s naším dlouholetým partnerem, společností UNIMARCO - importérem techniky Bredal, jsme předvedli soupravu traktoru JCB Fastrac 4220 spolu s taženým rozmetadlem Bredal K105 XE přímo u zákazníka.

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

Rozmetání hnoje v režii TEBBE

14. 08. 2019 – Sezóna rozmetání je v plném proudu a taktéž běží naše předvádění německých rozmetadel TEBBE.