JCB

S plečkou precizně!

JCB Fastrac a Schmotzer

JCB Fastrac a Schmotzer

07. 06. 2019 – Ke konci května jsme začali v podniku VINAGRO s novým předváděním, které pro nás bylo v této kombinaci premiérou. O co se jedná? O agregaci traktoru JCB Fastrac 4220 s plecím strojem Schmotzer o záběru 6 m. Fastrac je univerzální traktor, což nám ukázal i tento test. A jelikož se tato souprava osvědčila, pokračujeme úspěšně v předvádění i v ostatních podnicích, zejména na Mladoboleslavsku a Rakovnicku.

Fastrac samotný prošel pouze úpravou přezutí na kultivační kola s rozchodem 1,8 m. Na tuto práci se hodí díky vhodnému rozložení vah, řízené zadní nápravě a VARIO převodovce. Díky řízené zadní nápravě nepřejíždíte zbytečně porost a jezdíte pouze v jednom kolejovém řádku. Na převodovce si pak jednoduše nastavíte pracovní režim, který bude ideálně sedět vašim požadavkům.

Precizní plečka SCHMOTZER se představila v porostech cukrové řepy, kde jsou kladeny vysoké požadavky na navádění plecích radliček. Proto jsme ji vybavily kamerovým naváděním, který snímá rovnou 3 řádky najednou a plečku drží perfektně v meziřádku a nehrozí nechtěné "podříznutí" cukrové řepy. Plečku SCHMOTZER je možné předvést ve dvanáctiřádku v porostech cukrové řepy a také v osmiřádku v porostech kukuřice.

Odkazy: JCB, Schmotzer

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

S plečkou precizně!

S plečkou precizně!

07. 06. 2019 – Ke konci května jsme začali v podniku VINAGRO s novým předváděním, které pro nás bylo v této kombinaci premiérou.

Novinky s Senomatech

Novinky s Senomatech

03. 06. 2019 – Společnost PEKASS se od samého začátku svého působení na trhu se zemědělskou technikou soustřeďuje na prémiové značky.

Krampe Big Body 750 Limited Edition

Krampe Big Body 750 Limited Edition

27. 05. 2019 – Limitovaná edice návěsů Krampe Big Body 750 k 100. výročí výrobce návěsů Krampe již dorazila i k nám do Pekassu.