JCB

S plečkou precizně!

JCB Fastrac a Schmotzer

JCB Fastrac a Schmotzer

07. 06. 2019 – Ke konci května jsme začali v podniku VINAGRO s novým předváděním, které pro nás bylo v této kombinaci premiérou. O co se jedná? O agregaci traktoru JCB Fastrac 4220 s plecím strojem Schmotzer o záběru 6 m. Fastrac je univerzální traktor, což nám ukázal i tento test. A jelikož se tato souprava osvědčila, pokračujeme úspěšně v předvádění i v ostatních podnicích, zejména na Mladoboleslavsku a Rakovnicku.

Fastrac samotný prošel pouze úpravou přezutí na kultivační kola s rozchodem 1,8 m. Na tuto práci se hodí díky vhodnému rozložení vah, řízené zadní nápravě a VARIO převodovce. Díky řízené zadní nápravě nepřejíždíte zbytečně porost a jezdíte pouze v jednom kolejovém řádku. Na převodovce si pak jednoduše nastavíte pracovní režim, který bude ideálně sedět vašim požadavkům.

Precizní plečka SCHMOTZER se představila v porostech cukrové řepy, kde jsou kladeny vysoké požadavky na navádění plecích radliček. Proto jsme ji vybavily kamerovým naváděním, který snímá rovnou 3 řádky najednou a plečku drží perfektně v meziřádku a nehrozí nechtěné "podříznutí" cukrové řepy. Plečku SCHMOTZER je možné předvést ve dvanáctiřádku v porostech cukrové řepy a také v osmiřádku v porostech kukuřice.

Odkazy: JCB, Schmotzer

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

27. 05. 2020 – Nedávno jsme Vám představili velký samochodný postřikovač HORSCH Leeb a dnešní představení zůstane u této značky.