JCB

Samochod kousek za Prahou

Horsch Leeb PT 6.300

Horsch Leeb PT 6.300

28. 03. 2021 – Tento týden jsme předávali další samochodný postřikovač Horsch Leeb PT 6.300, tentokrát kousek za Prahou, a to do podniku ACHP Mstěnice. Postřikovač byl postaven podle přání zákazníka. Motor má výkon 310 HP s hydromotory Bosch Rexroth, kdy zadní hydromotory mají o 30 % vyšší kapacitu pro využití volného oleje z předních hydromotorů při jízdě do kopce. Kabina je přetlaková s vlastní integrovanou filtrací kategorie IV. pro maximální bezpečnost při práci. Ovládání postřikovače probíhá přes hlavní terminál Topcon X35 s přesným signálem RTK 2,5 cm. Postřikovač byl vybaven automatickým řízením (autopilotem), které minimalizuje škody při aplikaci. Ramena mají záběr 24 m s maximálním držákem trysek 4-2, které nabízejí tu nejvyšší variabilitu dávek. Postřikovač si dokáže přepínat mezi tryskami/kombinací trysek dle rychlosti/dávky/tlaku a využít nejnižší pracovní výšku 30 cm při aplikaci, která je právě podmíněna rozmístěním trysek 25 cm. Samozřejmostí je pneumatické spínání trysek, jež brání vzniku usazenin a přináší přesnou aplikaci, protože cirkulace postřikové jíchy probíhá až do trysky. Postřikovač má výbavu vyfukovací funkce zbytkového množství kapaliny z ramen pro snadné vyčištění rozvodů. Celkové naklápění ramen zajistí přesné vedení ramen, o které se starají 4 ultrazvuky a gyroskop. Pro intenzivní využívání sypkých preparátů má postřikovač nerezovou naplavovací šachtu o objemu 52 l s přídavnými tryskami, které si hravě poradí s jakýmkoliv přípravkem. Samozřejmostí je noční osvětlení pro práci za zhoršených světelných podmínek.  

Děkujeme podniku ACHP Mstětice za projevenou důvěru při pořízení samochodného postřikovače a přejeme mnoho včas ošetřených hektarů.

 

Odkaz: Horsch Leeb

 

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Předváděcí sedmistovka prodána

Předváděcí sedmistovka prodána

16. 04. 2021 – Velký zájem o návěsy Krampe je legitimní, neboť jejich kvalita, spolehlivost a výkon je potvrzený stovkami spokojených zákazníků doma i ve světě.

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

13. 04. 2021 – S námi budete připraveni. Dodání transportní a aplikační techniky může být ještě do začátku této sezóny.

Žlutý obr přichází

Žlutý obr přichází

12. 04. 2021 – Je to už každoročním pravidlem, že konec zimy a začátek jara bývá bohatý na předávání zemědělské techniky našim zákazníkům. Hlavní zemědělská sezóna totiž začíná.