JCB

Samochodný postřikovač Horsch Leeb putuje k dalšímu zákazníkovi

Horsch Leeb PT 6.300

Horsch Leeb PT 6.300

21. 05. 2020 – Pobočka PEKASS Milovice předala nedávno letos v pořadí již druhý samochodný postřikovač Horsch Leeb PT 6.300. Tento stroj má hlavní nádrž na postřikovou jíchu o objemu 6 000 litrů, záběr ramen je 30 metrů s kombinací držáku trysek 2:2, tzn. 2 trysky každých 25 cm, při nichž lze využít nízkou pracovní výšku ramen 30 cm.

Zákazník hospodaří ve svažitějších podmínkách, a proto postřikovač dostal nejlepší individuální naklápění ramen Boom Control PRO, aby kopírování a nízká pracovní výška ramen fungovaly precizně i v těchto podmínkách. Vzhledem k tomu, že postřikovač má motor o výkonu 310 koňských sil a disponuje 4 silnými hydromotory, tak si hravě poradí i se svažitými podmínkami. Systém postřikovače sleduje každé kolo samostatně a pokud je potřeba zdolat i vyšší kopec, pak se uživatel nemusí bát, že by postřikovač ztrácel na výkonu při zdolávání překážek. Naopak postřikovač si dokáže regulovat výkon každého kola samostatně a pokud dojde k prokluzu, pak si na kole sníží výkon a na ostatních zase výkon přidá. Ostatně hydromotory Rexroth Bosch samochodných postřikovačů Horsch Leeb PT patří k nejvýkonnějším na trhu.

Mozkem postřikovače je velký dotykový terminál Horsch Touch 1200, jenž je již v základní výbavě (systém CCS PRO), tedy v nejvyšší úrovni výbavy obsluhy stroje. Celý stroj se obsluhuje pouze přes terminál v pracovní zóně nebo z terminálu kabiny postřikovače. Tím se snižuje čas potřebný k plnění, míchání a čištění na naprosté minimum. Odstředivé čerpadlo o výkonu 1 000 l/min velmi rychle naplní hlavní nádrž a zároveň poskytuje dostatečný výkon pro velké spektrum dávek. Druhé membránové čerpadlo se stará pouze o čistou vodu, tedy čištění, ředění a zabraňuje její kontaminaci.

Přejeme zákazníkovi mnoho kvalitně ošetřených hektarů s tímto novým výkonným postřikovačem.

Odkaz: Horsch Leeb, VIDEO - představení Horsch Leeb PT 6.300

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

27. 05. 2020 – Nedávno jsme Vám představili velký samochodný postřikovač HORSCH Leeb a dnešní představení zůstane u této značky.