JCB

Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu?

Návěsy KRAMPE

Návěsy KRAMPE

13. 04. 2021 – Sháníte transportní nebo aplikační techniku na sezónu? Napište nám, protože jsme se na tuto eventualitu připravili.

Do našich skladů míří v těchto dnech návěsy Krampe, takže je můžete mít ihned, což je před nadcházející sezónou velmi užívaný termín dodání. Váš návěs si už nyní můžete rezervovat na níže uvedeném kontaktu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Buďte připraveni na sezónu s námi a s kvalitou na kolech v podání návěsů Krampe.

Pokud řešíte otázku rozmetání hnoje, pak máme skladem několik rozmetadel Tebbe a další jsou k dispozici u výrobce. Pokud Vás zajímá konkrétní model, pak nám napište a rádi Vám poradíme. Precizní a kvalitní rozmetání v šířce 24 metrů, to přesně vystihuje výbornou práci skvěle vyřešeného rozdružovacího ústrojí rozmetadel Tebbe. Rádi Vám rozmetadlo Tebbe předvedeme a poradíme s pořízením stroje na dotaci.

Potřebujete vozit vodu k postřikovači nebo vyvážet digestát z bioplynové stanice? Řešením jsou cisterny Briri, které Vám dokážeme navrhnout přesně na míru. Od objednání je můžete mít velmi rychle, a to do 3 až 6 měsíců. Od května budeme mít navíc velkou předváděcí cisternu Briri BLD s objemem 20 500 litrů vybavenou botkovým aplikátorem o záběru 12 metrů. V našem portfoliu najdete i přívozní cisternu, nebo sedlové cisterny s objemem 30 000 litrů, také s velmi krátkou dodací lhůtou. Napište nám, rádi Vám poradíme a cisternu předvedeme.

Zabýváte se precizním zemědělstvím? Potřebujete postřikovač? PEKASS má ve své nabídce dokonce dvě značky, a to HARDI a Horsch Leeb. Německé postřikovače Horsch Leeb se vyznačují bezkonkurenčním vedením ramen a nejnižším úletem na trhu. V současnosti můžete využít možnosti předvádění modelů Horsch Leeb 4 AX, Horsch Leeb 5 LT a také samochodného postřikovače Horsch Leeb PT. Pokud chcete poradit s výbavou postřikovače nebo máte zájem o předvedení stroje, pak nám napište.

V případě zájmu o výše uvedenou techniku nám napište na e-mail: vit.polak@pekass.eu, volejte 773 747 839, nebo použijte níže uvedený kontaktní formulář.

Odkaz: Krampe, Tebbe, Briri, Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.