JCB

Silný Tony na horách

TONY R 10900

TONY R 10900

01. 02. 2019Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 model TONY R 10900, který byl v těchto dnech předán panu Adolfu Jankovi z Deštného v Orlických horách, dodal PEKASS jako první do naší republiky.

TONY R 10900 je vlajkovou lodí italského výrobce malotraktorů a komunálních nosičů. Traktor má na svoji příjemnou kompaktní velikost úctyhodný výkon 72 kW (98 HP). Disponuje hydrostatickou převodovkou s plynulou převodovkou s elektrohydraulickým reverzním mechanismem. Jak je u strojů Antonio Carraro zvykem, má stroj kyvný rám ACTIO, otočné pracoviště obsluhy RGS, najdete zde operační systém ITAC SOFTWARE, odpružení UNIFLEX, tempomat TMC s duální pamětí. Klimatizovaná kabina AIR CAB s homologací ROPS a FOPS vyniká vyjímečnou ergonomií a komfortem a ovládání usnadňuje JMC víceúčelový pákový ovladač.

Nový majitel tohoto skvělého stroje jej bude především využívat při odklízení sněhu v kombinaci - sněhový pluh a sněhová fréza Westa, takže jeho nasazení je již aktuální v těchto dnech, podobně jako čelní nakladač Bonatti MP3. Jakmile však sníh zmizí, přijde vhod další pomocník pro udržování lučního porostu, a to mulčovač Berti EKR 180. V lese se zase často využije lesní naviják Krpan 4SI s paletizačními vidlemi s přidržovačem Bonatti.

Pan Janko tento stroj dlouho a pečlivě vybíral. Má dlouholetou zkušenost se stroji Antonio Carraro, když před lety začínal s malým Tigre 3200, po němž následoval TTR 4400 HST II a nyní se tedy rozhodl pro tu nejvyšší modelovou řadou ERGIT 100. Přejeme mu hodně pohodových chvil s tímto výjimečným strojem.

   
Odkaz: Antonio Carraro

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.