JCB

Silný Tony na horách

TONY R 10900

TONY R 10900

01. 02. 2019Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 model TONY R 10900, který byl v těchto dnech předán panu Adolfu Jankovi z Deštného v Orlických horách, dodal PEKASS jako první do naší republiky.

TONY R 10900 je vlajkovou lodí italského výrobce malotraktorů a komunálních nosičů. Traktor má na svoji příjemnou kompaktní velikost úctyhodný výkon 72 kW (98 HP). Disponuje hydrostatickou převodovkou s plynulou převodovkou s elektrohydraulickým reverzním mechanismem. Jak je u strojů Antonio Carraro zvykem, má stroj kyvný rám ACTIO, otočné pracoviště obsluhy RGS, najdete zde operační systém ITAC SOFTWARE, odpružení UNIFLEX, tempomat TMC s duální pamětí. Klimatizovaná kabina AIR CAB s homologací ROPS a FOPS vyniká vyjímečnou ergonomií a komfortem a ovládání usnadňuje JMC víceúčelový pákový ovladač.

Nový majitel tohoto skvělého stroje jej bude především využívat při odklízení sněhu v kombinaci - sněhový pluh a sněhová fréza Westa, takže jeho nasazení je již aktuální v těchto dnech, podobně jako čelní nakladač Bonatti MP3. Jakmile však sníh zmizí, přijde vhod další pomocník pro udržování lučního porostu, a to mulčovač Berti EKR 180. V lese se zase často využije lesní naviják Krpan 4SI s paletizačními vidlemi s přidržovačem Bonatti.

Pan Janko tento stroj dlouho a pečlivě vybíral. Má dlouholetou zkušenost se stroji Antonio Carraro, když před lety začínal s malým Tigre 3200, po němž následoval TTR 4400 HST II a nyní se tedy rozhodl pro tu nejvyšší modelovou řadou ERGIT 100. Přejeme mu hodně pohodových chvil s tímto výjimečným strojem.

   
Odkaz: Antonio Carraro

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Návštěva výrobního závodu Hardi

Návštěva výrobního závodu Hardi

15. 04. 2019 – Na začátku dubna jsme se zákazníky navštívili výrobní závod celosvětového výrobce postřikovačů HARDI.

Antonio ve Valči zahálet nebude

Antonio ve Valči zahálet nebude

10. 04. 2019 – ANTONIO CARRARO TTR 4400 HST II je důležitým komunálním nosičem zejména díky jeho možnosti agregace s velkým množstvím pracovních zařízení a nástaveb.

Jarní magazín je tu!

Jarní magazín je tu!

04. 04. 2019 – PEKASS magazín vstoupil svým nejnovějším jarním číslem již do 10. ročníku.