JCB

Specialista pro sady a vinice

Berti AF/L a Antonio Carraro 5800 SN

Berti AF/L a Antonio Carraro 5800 SN

15. 10. 2020 – Zástupci PEKASS Jindřichův Hradec předali v uplynulých dnech speciální mulčovač do vinic a sadů Berti AF/L. "Áefko" je určeno pro travní porosty a nálety či zbytky větví až do průměru 6 cm. Pro dokonalou práci je vybaven kladivy, samozřejmostí je protiostří a opěrný válec se stěrkou. O přenos síly na rotor se stará silná převodovka, vybavená volnoběžkou. Napínání řemenů probíhá automaticky. Stroj je vybaven také lyžinami a bočním, v tomto případě, hydraulickým posuvem, což je shodné s klasickým mulčovačem. Speciální výbavou jsou stavitelné hřebeny před opěrným válcem, které vyčesávají z porostu nezmulčované zbytky a znovu je nechávají kladivy zpracovat. To je důležité pro rychlost rozložení této hmoty, aby nebyla živnou půdou pro choroboplodné zárodky, zhoršující zdravotní stav vinné révy, potažmo sadových kultur.

Při předávání nám nový majitel vysvětlil, proč si vybral právě stroj od Berti: "Srovnávali jsme různé typy, například od Borgana, Agrimastera, Langha, Humuse a dalších. Buď byly pro větší záběry, nebo za výkonnější traktory, nebo naopak ošizené ve výbavě. Nebo vždy něco chybělo, například možnost posuvu, protiostří a podobně. A uživatelé z praxe nás před některými výrobky, pocházející z nejlidnatější země světa varovali rovnou. Berti splňoval všechno."

Náš mulčovač o záběru 125 cm bude agregován s kloubovým traktorem Antonio Carraro 5800 SN, což je skutečný specialista do úzkých řádků vinic. Šířka tohoto traktoru začíná již na 895 mm.
Přejeme mnoho zmulčovaných ploch ve vinici.

Odkaz: Berti, Antonio Carraro

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

12. 06. 2021 – Výrobce cisteren Briri rozšířil řady sedlových cisteren o tandemové modely Briri Road Master P 26 a P 28. A co se pod těmito názvy skrývá?

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

02. 06. 2021 – Teleskopické manipulátory JCB přicházejí s novou emisní normou Stage V a s ní uvádějí na trh několik novinek.

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

31. 05. 2021 – Právě jsme zaparkovali v našem skladu další předváděcí tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.