JCB

Specialista pro sady a vinice

Berti AF/L a Antonio Carraro 5800 SN

Berti AF/L a Antonio Carraro 5800 SN

15. 10. 2020 – Zástupci PEKASS Jindřichův Hradec předali v uplynulých dnech speciální mulčovač do vinic a sadů Berti AF/L. "Áefko" je určeno pro travní porosty a nálety či zbytky větví až do průměru 6 cm. Pro dokonalou práci je vybaven kladivy, samozřejmostí je protiostří a opěrný válec se stěrkou. O přenos síly na rotor se stará silná převodovka, vybavená volnoběžkou. Napínání řemenů probíhá automaticky. Stroj je vybaven také lyžinami a bočním, v tomto případě, hydraulickým posuvem, což je shodné s klasickým mulčovačem. Speciální výbavou jsou stavitelné hřebeny před opěrným válcem, které vyčesávají z porostu nezmulčované zbytky a znovu je nechávají kladivy zpracovat. To je důležité pro rychlost rozložení této hmoty, aby nebyla živnou půdou pro choroboplodné zárodky, zhoršující zdravotní stav vinné révy, potažmo sadových kultur.

Při předávání nám nový majitel vysvětlil, proč si vybral právě stroj od Berti: "Srovnávali jsme různé typy, například od Borgana, Agrimastera, Langha, Humuse a dalších. Buď byly pro větší záběry, nebo za výkonnější traktory, nebo naopak ošizené ve výbavě. Nebo vždy něco chybělo, například možnost posuvu, protiostří a podobně. A uživatelé z praxe nás před některými výrobky, pocházející z nejlidnatější země světa varovali rovnou. Berti splňoval všechno."

Náš mulčovač o záběru 125 cm bude agregován s kloubovým traktorem Antonio Carraro 5800 SN, což je skutečný specialista do úzkých řádků vinic. Šířka tohoto traktoru začíná již na 895 mm.
Přejeme mnoho zmulčovaných ploch ve vinici.

Odkaz: Berti, Antonio Carraro

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Návěs Krampe do extrémních podmínek

Návěs Krampe do extrémních podmínek

18. 10. 2020 – Návěsy Krampe nacházejí velkou oblibu mezi zákazníky díky svým vynikajícím konstrukčním zpracováním a širokou nabídkou pro různá odvětví.

Specialista pro sady a vinice

Specialista pro sady a vinice

15. 10. 2020 – BERTI je jedním z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkopových ramen a dalších strojů.

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

Novinka AEON přinese to nejlepší z dílny Hardi

12. 10. 2020 – Dánský výrobce špičkových postřikovačů přichází na trh s novým taženým postřikovačem.