JCB

Specialista pro technické služby

Antonio Carraro TTR 7800

Antonio Carraro TTR 7800

27. 10. 2020 – Traktory Antonio Carraro z kategorie ERGIT 100 jsou vhodné pro horské pastviny, strmé stráně, rovné plochy, šikmé sady, vinice, nábřeží, příměstské oblasti, sportovní a golfová hřiště a všude, kde je potřeba perfektní péče o trávník.

Právě předaný traktor Antonio Carraro TTR 7800 je výborný specialista ve své kategorii. Jeho rychlost, výkon a manévrovatelnost na svahu je impozantní. Stabilitu zaručuje velmi nízké těžiště společně s širokým rozchodem kol. Čtyři stejná hnací kola zajistí vždy perfektní styk s povrchem a vyvážené zatížení. Díky malému poloměru zatáčení se z tohoto traktoru stává velice obratný stroj. Malotraktor s 16ventilovým motorem Yanmar o výkonu 52 kW (71 koní) má integrální kyvný rám ACTIOTM, pohon všech kol, řízení přední nápravy a reverzibilní systém RGSTM (otočné pracoviště obsluhy). Synchronizovaná převodovka disponuje 32 rychlostmi (16 vpřed, 16 vzad) se synchronizovaným reverzem. Zadní 3bodový závěs umožňuje připojení různého pracovního nářadí pro letní i zimní údržbu. Klimatizovaná ergonomicky řešená kabina je vybavena všemi potřebnými ovládacími prvky, které má uživatel stále při ruce a navíc může stroj a nářadí ovládat i  joystickem. Přední a zadní hydraulicky ovládané kotoučové brzdy v olejové lázni jsou samozřejmostí.

PEKASS v Nýřanech předali soukromé společnosti Václav Voráček - Technické služby (Plzeň-jih) zmíněný Antonio Carraro TTR 7800 právě v těchto dnech. Pan Voráček zajišťuje technické služby od roku 2007 a v současnosti nabízí služby spojené se sečením příkopovým ramenem, mulčováním příkopů a větších ploch, vyřezáváním dřevin a kácením stromů, ručním sečením pomocí křovinořezů, štěpkováním dřevin a křovin a také provádějí zametání silnic a jiných ploch.

Technické služby pana Voráčka mají mnoho spokojených zákazníků, ať už z oblasti privátního nebo korporátního sektoru, pracují s úspěchem pro obce v Plzeňském kraji, Lesy ČR, Státní pozemkový úřad, rybářské svazy a další společnosti a organizace.

Odkaz: Antonio Carraro

Petr Poch
OZ PEKASS Nýřany


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Krampe slaví Black Friday

Krampe slaví Black Friday

30. 11. 2020 – Krampe a Black Friday? Ano a slaví jej po svém. Přečtěte si, jak.

První pásák Mach v republice

První pásák Mach v republice

25. 11. 2020 – Antonio Carraro vyrábí moderní červené malotraktory a komunální nosiče pro každou příležitost.

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

16. 11. 2020 – Seznámíme Vás v krátkosti se změnami na manipulátorech JCB LOADALL, které přicházejí s novou emisní normou motorů - Stage V.