JCB

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

09. 07. 2018BERTI je italský výrobce strojů pro údržbu travnatých ploch v parcích, sadech, vinicích, na loukách, pro okolí vodních ploch, cest nebo příkopů a je právem řazen do světové špičky ve výrobě zemědělských a komunálních strojů.

O stroje tohoto specializovaného výrobce BERTI, u něhož začala výroba prvních zemědělských strojů již v roce 1920, je velký zájem, a proto se italský výrobní závod rozšiřuje.

Vznikají jednak nové skladové prostory, které umožnují uskladnit až 1 500 strojů s tím, že každé patro má nosnost 1 800 kg po třech metrech. Vše zde bude obsluhovat automatický jeřáb, který bude uskladňovat a vyskladňovat stroje BERTI pro zákazníky z celého světa.

Prostory závodu se dále rozšiřují o zcela novou moderní 70 metrů dlouhou lakovnu osazenou pouze automatickými roboty, což povede k úsporám na pracovní síle a také přispěje k ještě větší kvalitě povrchových úprav strojů BERTI.

Nově také vznikají kancelářské prostory, koupelny, sprchy a odpočinkové prostory pro řidiče spedičních firem, kterým se tam zpříjemní čekání na vykládky a nakládky materiálu či hotového zboží.

A jak nám sdělil manažer exportu pan Ivan Bianchi: "Vše by mělo být dokončeno ke konci července."

Odkaz: BERTI

David Procházka
manažer komunální a silniční techniky

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.