JCB

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

Společnost BERTI rozšiřuje prostory

09. 07. 2018BERTI je italský výrobce strojů pro údržbu travnatých ploch v parcích, sadech, vinicích, na loukách, pro okolí vodních ploch, cest nebo příkopů a je právem řazen do světové špičky ve výrobě zemědělských a komunálních strojů.

O stroje tohoto specializovaného výrobce BERTI, u něhož začala výroba prvních zemědělských strojů již v roce 1920, je velký zájem, a proto se italský výrobní závod rozšiřuje.

Vznikají jednak nové skladové prostory, které umožnují uskladnit až 1 500 strojů s tím, že každé patro má nosnost 1 800 kg po třech metrech. Vše zde bude obsluhovat automatický jeřáb, který bude uskladňovat a vyskladňovat stroje BERTI pro zákazníky z celého světa.

Prostory závodu se dále rozšiřují o zcela novou moderní 70 metrů dlouhou lakovnu osazenou pouze automatickými roboty, což povede k úsporám na pracovní síle a také přispěje k ještě větší kvalitě povrchových úprav strojů BERTI.

Nově také vznikají kancelářské prostory, koupelny, sprchy a odpočinkové prostory pro řidiče spedičních firem, kterým se tam zpříjemní čekání na vykládky a nakládky materiálu či hotového zboží.

A jak nám sdělil manažer exportu pan Ivan Bianchi: "Vše by mělo být dokončeno ke konci července."

Odkaz: BERTI

David Procházka
manažer komunální a silniční techniky

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Až se zima zeptá…

Až se zima zeptá…

15. 11. 2018 – Ačkoli nám letošní teplé počasí ještě dává zapomenout na zimní období, je nutné, aby byli službaři na nastávající zimu připraveni.

Nejsilnější sekačka do Lužné

Nejsilnější sekačka do Lužné

02. 11. 2018 – Pobočka PEKASS Rakovník předala službám obce Lužná u Rakovníka nový komunální stroj na údržbu travnatých ploch značky GRILLO.

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

Novinka na trhu postřikovačů Horsch Leeb

01. 11. 2018 – Nová modelová řada tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX je tady!