JCB

Startuje speciální edice Fastrac

Speciální edice Fastrac

Speciální edice Fastrac

09. 12. 2019 – Tato možnost se naskýtá v pořízení speciální edice strojů JCB Fastrac 4220 nebo 8330, která má na sobě znatelné prvky odlišující stroj od standardní produkce. Jako každá limitovaná série, ani tato není bezedná. Pokud chcete vlastnit jedinečný traktor vyrobený v počtu několika desítek kusů na celém světě, pak se musíte rychle rozhodnout! Od každé modelové řady je totiž vyrobeno pouze po 25 kusech!

V červnu tohoto roku dosáhl tým mladých inženýrů z JCB zápisu do Guinessovi knihy rekordů tím, že překonal světový rekord v rychlosti traktoru - konkrétně tento speciálně upravený stroj dosáhl rychlosti 103,6 mil za hodinu. Řídil ho známý motocyklový závodník Guy Martin. Po tomto rekordu pokračovalo JCB dále a rozhodlo se svůj vlastní rekord opět pokořit. Vyvinuli o 10 % lehčí stroj s lepší aerodynamikou, než u předchozího traktoru. Tento Fastrac Two dosáhl neuvěřitelného rychlostního rekordu 153,771 mil za hodinu (247,47 km/h) a na trati v Elvingtonu pak průměrné rychlosti 135,19 km/h (217,56 km/h)!

K této události se vyjádřil i ředitel zemědělské divize JCB John Smith: "Dosažení světového rekordu v rychlosti traktoru je významný kus práce vývojářů v JCB a my jsme poctěni možností nabídnout našim zákazníkům jejich vlastní ´Nejrychlejší traktor´ ve speciální edici a sdílet s nimi tento fantastický mezník v historii naší společnosti".

Co tedy tato speciální edice obsahuje? Když se obsluha stroje dostane do prostorné kabiny Command Plus, vidí hned při vstupu plaketu JCB u dveří. V kabině ji pak uvítá luxusní tkaný koberec, speciální kožená sedadla a kůží potažený volant. Exteriér stroje je pak obohacen oproti standardu o speciální chromovaný výfuk, speciální štítky s vlajkou UNIE na zadních stranách kabiny a na panelu nástrojů vyražené nápisy JCBWFT.

Navíc má pak každý stroj ze speciální edice jedinečnou plaketu, která ho identifikuje jakožto jeden z 25 kusů těchto strojů v modelu 8330 nebo 4220. Každý majitel tohoto stroje pak obdrží speciální certifikát o autenticitě tohoto stroje.

Odkaz: JCB Fastrac, JCB-AGRO.cz, nejnovější VIDEO - rekord Fastrac Two

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vychází magazín č. 4

Vychází magazín č. 4

27. 12. 2019 – Čtvrté vydání PEKASS magazínu roku 2019 právě vychází.

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

22. 12. 2019 – Přejeme našim obchodním partnerům spolu se značkou JCB krásné svátky a rok 2020 plný prosperity!

Startuje speciální edice Fastrac

Startuje speciální edice Fastrac

09. 12. 2019 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.