JCB

Stovka koní pod červenou kapotou

Antonio Carraro TRG 10900 R

Antonio Carraro TRG 10900 R

10. 08. 2018Obec Brandýsek má nového pomocníka pro komunální práce. Jedná se novinku na našem trhu, model kompaktního traktoru ANTONIO CARRARO řady TRG 10900 R. Nový čtyřválcový motor o výkonu 98 koní má vstřikování paliva Common Rail s DPF filtrem pevných částic s DOC diesel oxidačním katalyzátorem splňuje emisní normu TIER 4/ III B.

Díky léty prověřené mechanické synchronizované převodovce 16/16 dokáže traktor uhánět až 40kilometrovou rychlostí.

Traktor má novou kabinu s automatickou klimatizací AIR CAB splňující certifikáty FOPS a ROPS. Dále je kabina vybavena komfortním sedadlem GRAMMER s pneumatickým odpružením, LED pracovním osvětlením a LED výstražným majákem. Kapotu před nárazem chrání velmi robustní ochranný rám s obchodním označením BULL-BAR. Traktor ve vybaven výškově stavitelným závěsem pro přívěs s jednoručním ovládáním. Na traktoru je dále čelní nakladač BONATTI model MP3/S s lopatou na lehké materiály a proporcionálním křížovým ovladačem s třetí funkcí.

I tento stroj je v Brandýsku pod dohledem naší servisní služby PEKASS ASSISTANCE, o níž se můžete více dozvědět na níže uvedeném odkazu.

Odkazy: Antonio Carraro, Grammer, Bonatti, PEKASS ASSISTANCE

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.