JCB

Stovka koní pod červenou kapotou

Antonio Carraro TRG 10900 R

Antonio Carraro TRG 10900 R

10. 08. 2018Obec Brandýsek má nového pomocníka pro komunální práce. Jedná se novinku na našem trhu, model kompaktního traktoru ANTONIO CARRARO řady TRG 10900 R. Nový čtyřválcový motor o výkonu 98 koní má vstřikování paliva Common Rail s DPF filtrem pevných částic s DOC diesel oxidačním katalyzátorem splňuje emisní normu TIER 4/ III B.

Díky léty prověřené mechanické synchronizované převodovce 16/16 dokáže traktor uhánět až 40kilometrovou rychlostí.

Traktor má novou kabinu s automatickou klimatizací AIR CAB splňující certifikáty FOPS a ROPS. Dále je kabina vybavena komfortním sedadlem GRAMMER s pneumatickým odpružením, LED pracovním osvětlením a LED výstražným majákem. Kapotu před nárazem chrání velmi robustní ochranný rám s obchodním označením BULL-BAR. Traktor ve vybaven výškově stavitelným závěsem pro přívěs s jednoručním ovládáním. Na traktoru je dále čelní nakladač BONATTI model MP3/S s lopatou na lehké materiály a proporcionálním křížovým ovladačem s třetí funkcí.

I tento stroj je v Brandýsku pod dohledem naší servisní služby PEKASS ASSISTANCE, o níž se můžete více dozvědět na níže uvedeném odkazu.

Odkazy: Antonio Carraro, Grammer, Bonatti, PEKASS ASSISTANCE

Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

Fastrac na úpatí Jestřebích hor

14. 01. 2019 – Trutnovsko obohatil pan Jiří Diviš prostřednictvím své firmy NA HRANICI společnost s r.o. o další traktor JCB Fastrac 4220. Rozšířil tak svoji stáj žlutých koní od JCB.

Kalamita FASTRAC nezaskočí

Kalamita FASTRAC nezaskočí

03. 01. 2019 – Sněhová kalamita může zaskočit jen nepřipravené!

Nový magazín v novém roce!

Nový magazín v novém roce!

01. 01. 2019 – Redakce PEKASS magazínu pro Vás v novém roce připravila nové vydání časopisu a opět v něm najdete malý dárek.