JCB

Terrano brázdí pole kolem cukrovaru

HORSCH Terrano 3 FX

HORSCH Terrano 3 FX

24. 03. 2020 – Nový HORSCH Terrano 3 FX předali v těchto dnech na pobočce PEKASS Milovice farmáři Ing. Kredbovi z Dobrovic. Obec Dobrovice se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Malá farma p. Kredby obhospodařuje pozemky kolem známého, zde sídlícího cukrovaru Tereos TTD. Pro koupi tohoto stroje se farmář rozhodl po praktickém zapůjčení předváděcího stroje, který jej svojí dobře odvedenou kvalitní prací naprosto přesvědčil.   

Radličkový podmítač HORSCH Terrano 3 FX má pracovní záběr 3 metry a dokáže zpracovat půdu až do hloubky 30 cm. Splňuje požadavky mělké kvalitní podmítky, ale rovněž intenzivního hlubokého kypření a promíchání organické hmoty. Celý stroj pak špičkově urovnává i utužuje zároveň povrch půdy a v konečném důsledku tak vytváří optimální seťové lůžko. To vše při zachování velmi nízkého tahového odporu - požadovaný výkon traktoru se pohybuje od 90 do 120 kW (120 - 165 k).

Za společnost PEKASS a.s., dodavatele kvalitní zemědělské, komunální a silniční techniky, děkujeme za projevenou důvěru při výběru nového stroje a přejeme maximální spokojenost a špičkový výkon.


Odkaz: HORSCH


Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

První majitel HORSCH Leeb 4 AX

První majitel HORSCH Leeb 4 AX

05. 04. 2020 – HORSCH Leeb 4 AX patří k novince, která byla v oblasti tažených postřikovačů uvedena na český trh docela nedávno.

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

04. 04. 2020 – Jarním hitem jsou letos stroje HORSCH. Ať už jde o kvalitní a výkonné secí stroje, o kterých píšeme často, anebo jde o stroje na zpracování půdy.

Flotila HORSCH narůstá

Flotila HORSCH narůstá

03. 04. 2020 – HORSCH Terrano 3 FX je univerzální kompaktní radličkový kypřič, který se díky výměnným radličkám používá pro všechny pracovní hloubky od 5 do 30 cm.