JCB

Terrano brázdí pole kolem cukrovaru

HORSCH Terrano 3 FX

HORSCH Terrano 3 FX

24. 03. 2020 – Nový HORSCH Terrano 3 FX předali v těchto dnech na pobočce PEKASS Milovice farmáři Ing. Kredbovi z Dobrovic. Obec Dobrovice se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Malá farma p. Kredby obhospodařuje pozemky kolem známého, zde sídlícího cukrovaru Tereos TTD. Pro koupi tohoto stroje se farmář rozhodl po praktickém zapůjčení předváděcího stroje, který jej svojí dobře odvedenou kvalitní prací naprosto přesvědčil.   

Radličkový podmítač HORSCH Terrano 3 FX má pracovní záběr 3 metry a dokáže zpracovat půdu až do hloubky 30 cm. Splňuje požadavky mělké kvalitní podmítky, ale rovněž intenzivního hlubokého kypření a promíchání organické hmoty. Celý stroj pak špičkově urovnává i utužuje zároveň povrch půdy a v konečném důsledku tak vytváří optimální seťové lůžko. To vše při zachování velmi nízkého tahového odporu - požadovaný výkon traktoru se pohybuje od 90 do 120 kW (120 - 165 k).

Za společnost PEKASS a.s., dodavatele kvalitní zemědělské, komunální a silniční techniky, děkujeme za projevenou důvěru při výběru nového stroje a přejeme maximální spokojenost a špičkový výkon.


Odkaz: HORSCH


Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

25. 09. 2020 – Dnes Vám prostřednictvím videa představíme rovnou dva stroje ze stáje HORSCH, které patří k těm nejnovějším z jejich pestré nabídky.

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!