JCB

Terrano do Vtelna

HORSCH Terrano 4.4 GX

HORSCH Terrano 4.4 GX

09. 07. 2020 – Pobočka PEKASS Milovice předala zákazníkovi z Jizerního Vtelna na Mladoboleslavsku nový kypřič HORSCH Terrano 4.4 GX. Jde o model o pracovním záběru 4 metry s čtyřřadou koncepcí zpracování půdy. Modelová řada strojů Terrano GX je navržena tak, aby odváděla svoji precizní práci při mělkém i hlubokém zpracování půdy, a to až do hloubky 25 cm. Aby byla optimálně využita tahová síla pro obdělání půdy, je kypřič vybaven tzv. posilovačem trakce, který při práci trvale dotěžuje zadní nápravu traktoru o 1 200 kg. Stroj je navíc vybaven novým typem půdního pěchu - SteelFlex.

Za společnost PEKASS přejeme, aby stroj skvěle a bez poruchy sloužil s maximální efektivitou provozu.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ ZT Milovice


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Fastrac komunální PRVNÍ

Fastrac komunální PRVNÍ

07. 08. 2020 – Traktory JCB Fastrac jsou známé pro své univerzální využití v zemědělství a jejich oblíbenost roste i v dalších oborech, například v oblasti komunální a silniční údržby.

Major jede do vinic

Major jede do vinic

04. 08. 2020 – Antonio Carraro je italský výrobce s tradicí výroby již 110 let. Jejich malotraktory a komunální nosiče pomáhají po celém světě.

Nový samochod od Leeba

Nový samochod od Leeba

30. 07. 2020 – Postřikovací technika Horsch Leeb neustále obohacuje trh se zemědělskou technikou o další novinky. Jednu takovou vám dnes představíme.