JCB

Terrano pomáhá i na Mladoboleslavsku

Horsch Terrano 3 FX

Horsch Terrano 3 FX

07. 07. 2017PEKASS v Milovicích dodal do obce Chocnějovice na Mladoboleslavsku panu Tomáši Bergmanovi jeden ze strojů stáje HORSCH - Terrano 3 FX.

Stroj bude na rodinné farmě pana Bergmana využíván v agregaci s traktorem o výkonu 160 koní. Majitel farmy se již od samých začátků na svých pozemcích zabývá tzv. bezorebným systémem hospodaření s půdou. Do jeho strojové flotily mu chyběl stroj, který by svým přejezdem po pozemku dokázal hloubkově zpracovat a zároveň i precizně urovnat pozemek před samotným setím, a proto se rozhodl nejprve hloubkový kypřič Horsch Terrano vyzkoušet a otestovat přímo ve svých podmínkách. Již při prvním předvedení stroje měl majitel jasno, neboť stroj odváděl velmi kvalitní práci.

HORSCH Terrano 3 FX si zaslouží také několik informací: Jedná se o stroj na zpracování půdy ideální pro mělkou podmítku, nebo i na hlubší zpracování půdy až do hloubky 30 cm. Jeho koncepce se třemi řadami radliček a čtyřmi řadami urovnávacích disků je ideální na veškeré zpracování půdy. Radličky jsou jištěny patentovaným systémem Horsch TerraGrip II proti přetížení s účinným přítlakem 900 kg. Další výhodou je velké množství urovnávacích pěchů, které vyhovují prakticky všem podmínkám. Další z jeho výhod je minimum mazacích míst - kupříkladu na 3metrové verzi jsou pouze 2 maznice. V neposlední řadě je velmi důležitá malá potřeba tahové síly a od toho se odvíjející celková spotřeba paliva traktoru.

Za společnost PEKASS přejeme panu Bergmanovi mnoho kvalitně odpracovaných hektarů.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Na postřiky s odborností

Na postřiky s odborností

20. 09. 2017 – Firma HORSCH uspořádala odborný seminář k ochraně rostlin na půdě zemědělského družstva v Rostěnicích.

Školili jsme se u Hauera

Školili jsme se u Hauera

11. 09. 2017 – Rakouská firma HAUER patří již desítky let k předním výrobcům čelních nakladačů a příslušenství pro traktory.

Cisterna na 10 tisíc litrů

Cisterna na 10 tisíc litrů

06. 09. 2017 – Německý výrobce cisteren BRIRI se na českém trhu již zabydlel a stále přibývají další spokojení majitelé této značky.

Kurzovní lístek 24.9.

EUR EUR 26,61 Kč
GBP GBP 30,13 Kč
USD USD 22,22 Kč