JCB

Terrano pomáhá i na Mladoboleslavsku

Horsch Terrano 3 FX

Horsch Terrano 3 FX

07. 07. 2017PEKASS v Milovicích dodal do obce Chocnějovice na Mladoboleslavsku panu Tomáši Bergmanovi jeden ze strojů stáje HORSCH - Terrano 3 FX.

Stroj bude na rodinné farmě pana Bergmana využíván v agregaci s traktorem o výkonu 160 koní. Majitel farmy se již od samých začátků na svých pozemcích zabývá tzv. bezorebným systémem hospodaření s půdou. Do jeho strojové flotily mu chyběl stroj, který by svým přejezdem po pozemku dokázal hloubkově zpracovat a zároveň i precizně urovnat pozemek před samotným setím, a proto se rozhodl nejprve hloubkový kypřič Horsch Terrano vyzkoušet a otestovat přímo ve svých podmínkách. Již při prvním předvedení stroje měl majitel jasno, neboť stroj odváděl velmi kvalitní práci.

HORSCH Terrano 3 FX si zaslouží také několik informací: Jedná se o stroj na zpracování půdy ideální pro mělkou podmítku, nebo i na hlubší zpracování půdy až do hloubky 30 cm. Jeho koncepce se třemi řadami radliček a čtyřmi řadami urovnávacích disků je ideální na veškeré zpracování půdy. Radličky jsou jištěny patentovaným systémem Horsch TerraGrip II proti přetížení s účinným přítlakem 900 kg. Další výhodou je velké množství urovnávacích pěchů, které vyhovují prakticky všem podmínkám. Další z jeho výhod je minimum mazacích míst - kupříkladu na 3metrové verzi jsou pouze 2 maznice. V neposlední řadě je velmi důležitá malá potřeba tahové síly a od toho se odvíjející celková spotřeba paliva traktoru.

Za společnost PEKASS přejeme panu Bergmanovi mnoho kvalitně odpracovaných hektarů.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Jaro bude přát připraveným!

Jaro bude přát připraveným!

19. 02. 2018 – Možná se Vám bude zdát divné bavit se o travních sekačkách v době, kdy venku mrzne, ale pomalu je nejvyšší čas řešit přípravu na jarní sezónu.

S Hauerem na čele

S Hauerem na čele

09. 02. 2018 – Rakouská firma HAUER patří k předním výrobcům čelních nakladačů v Evropě.

Využívání precizního zemědělství

Využívání precizního zemědělství

07. 02. 2018 – Precizní zemědělství v dnešním pojetí zdaleka již není pouze o sledování výnosů a přesné jízdě stroje po poli.

Kurzovní lístek 21.2.

EUR EUR 25,89 Kč
GBP GBP 29,34 Kč
USD USD 20,97 Kč