JCB

Třikrát Fastrac 4000

Předání JCB Fastrac 4220 p. Bosákovi (uprostřed)

Předání JCB Fastrac 4220 p. Bosákovi (uprostřed)

19. 05. 2021 – Prvním předaným strojem byl JCB Fastrac 4160, který mířil na Jičínsko, konkrétně bude k vidění v okolí Dymokur, kde doplní strojový park pana hraběte Czernina. Bude zde mj. jezdit s neseným rozmetadlem a pomáhat při žních s odvozy.

Druhý traktor, opět s označením 4160, našel po úspěšném předvádění s žací kombinací Samasz, své uplatnění ve společnosti N&N KOŠÁTKY s.r.o., kde bude pracovat na polnostech obhospodařovaných rodinou Nezbedů a ve společnosti N&N KOŠÁTKY bude pomáhat s předváděním prodávaného sortimentu a s jeho přepravou.

Poslední, vlajková loď modelové řady 4000, s označením 4220 a v té nejlepší výbavě, míří převážně do polních prací a bude k vidění možná i u Vás, pokud si objednáte služby společnosti Hátle s.r.o. a jeho spřáteleného partnera pana Ondřeje Bosáka, který si od nás stroj pro své podnikání pořídil.

Jsme rádi, že se nám daří stále více zákazníků přesvědčovat o kvalitách a hlavně komfortu, který zažíváte, pokud pracujete s JCB Fastrac. Přejeme všem novým majitelům tisíce najetých motohodin bez závad a radost z práce s našimi žlutými traktory!

Odkaz: JCB Fastrac, JCB-AGRO.cz

Ing. Lukáš Kašpar
produktový manažer JCB Fastrac


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

12. 06. 2021 – Výrobce cisteren Briri rozšířil řady sedlových cisteren o tandemové modely Briri Road Master P 26 a P 28. A co se pod těmito názvy skrývá?

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

02. 06. 2021 – Teleskopické manipulátory JCB přicházejí s novou emisní normou Stage V a s ní uvádějí na trh několik novinek.

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

31. 05. 2021 – Právě jsme zaparkovali v našem skladu další předváděcí tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.