JCB

Tygr v lázních

Antonio Cararo Tigre 3200

Antonio Cararo Tigre 3200

09. 12. 2020 – Akciová společnost Lázně Mšené, dnes známý lázeňský resort nedaleko Prahy, má svou bohatou historii a vývoj, který by mohly závidět i mnohé větší společnosti. Stejně jako i ve většině jiných příkladů zakládání lázní v místech s výskytem přírodního léčivého zdroje, vznikly lázně ve Mšeném v roce 1796 na základě zkušeností s místními vydatnými prameny bohatými na železo a jiné minerály. Dnes se v Lázních Mšené využívá především vlastní velmi dobře hodnocená léčebná slatina (lázeňský peloid) k léčbě pohybového aparátu, nervových onemocnění a pooperačních stavů.

Roudnická pobočka PEKASS v těchto dnech předala zástupcům lázeňského resortu Lázně Mšené a.s. nový malotraktor Antonio Carraro Tigre 3200. Tento malý a přesto výkonný "tygřík" nahradil již dosluhující komunální nosič nářadí stejné značky a typu. Obut je do speciálních travních pneumatik vhodných pro údržbu trávníků a že jich ve Mšeném je. Malotraktor bude kromě běžné údržby letní určen i pro tu zimní. Proto ta kabina, kterou i na takto malé stroje Antonio Carraro umí. Vpředu je stroj vybaven tříbodovým závěsem k upínání různých pracovních nástrojů. Výkon je na 19 kilowatech, což odpovídá 26 koním.

Přejeme zákazníkovi, aby jeho nový tygr dělal v rozsáhlých lázeňských parcích jen samou užitečnou práci a měli z něj radost.

Odkaz: ANTONIO CARRARO

David Procházka
produktový manažer komunální technikyNaši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

Nové Briri, tentokrát k rozmetání

18. 01. 2021 – Německý výrobce Briri je známý na našem trhu zejména díky kvalitním cisternám všech velikostí.

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

Nechte si svůj stroj prohlédnout!

14. 01. 2021 – Předsezónní prohlídky zemědělské a komunální techniky běží na plné obrátky.

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

Fastrac slaví spolu s Pekassem 30. výročí!

13. 01. 2021 – Ano, je tomu tak. V době, kdy byla založena naše společnost, zahájila svou produkci i vlajková loď společnosti JCB, traktor Fastrac.