JCB

Tygr v zámecké zahradě

AC TIGRE 4000

AC TIGRE 4000

09. 03. 2020 – Malý stroj s duší velkého frajera bude od letošního roku vítaným pomocníkem v zahradách barokního zámku Loučeň nedaleko naší pobočky PEKASS Milovice. Konkrétně se jedná o italského TIGRE 4000 od prémiového výrobce Antonio Carraro. Stroj je agregován s čelním nakladačem Bonatti MP 2 a pro náklad slouží sklopný valník Ravenna.

Kompaktní traktor TIGRE 4000 má výkon motoru 31 koní. Je všestranným pomocníkem nejen pro zahradníky, ale také pro drobné zemědělce, pěstitele květin, může být využit při údržbě sportovních areálů a veřejných prostranství. Pohon 4 x 4 a kyvný rám ACTIO přispívají k pohodlí a bezpečnosti obsluhy i v extrémně drsném a svažitém terénu. O snadnou manévrovatelnost se stará poloměr otáčení pouhých 2 870 mm se světlou výškou 275 mm, což z něj dělá skutečného predátora ve své třídě, takže ke svému jménu z říše zvířat nepřišel jen tam náhodou! Navzdory své kompaktní velikosti nabízí AC TIGRE 4000 prostornou, ergonomickou kabinu a pohodlné ovládání.

Věříme, že právě náš stroj bude tím pravým klenotem v zámeckých zahradách Loučeň. Mnoho radosti a spokojenosti přeje společnost PEKASS.

 

Odkaz: Antonio Carraro

 

Ing. Zdeněk Jelínek

obchodní oddělení

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

Nový kypřič HORSCH na rodinné farmě

04. 04. 2020 – Jarním hitem jsou letos stroje HORSCH. Ať už jde o kvalitní a výkonné secí stroje, o kterých píšeme často, anebo jde o stroje na zpracování půdy.

Flotila HORSCH narůstá

Flotila HORSCH narůstá

03. 04. 2020 – HORSCH Terrano 3 FX je univerzální kompaktní radličkový kypřič, který se díky výměnným radličkám používá pro všechny pracovní hloubky od 5 do 30 cm.

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

Novinky ve světě postřikovačů Horsch Leeb

02. 04. 2020 – Společnost Horsch zmínila koncem loňského roku na veletrhu Agritechnica Hannover vývoj nového taženého postřikovače Horsch Leeb 12 TD.