JCB

Tygr v zámecké zahradě

AC TIGRE 4000

AC TIGRE 4000

09. 03. 2020 – Malý stroj s duší velkého frajera bude od letošního roku vítaným pomocníkem v zahradách barokního zámku Loučeň nedaleko naší pobočky PEKASS Milovice. Konkrétně se jedná o italského TIGRE 4000 od prémiového výrobce Antonio Carraro. Stroj je agregován s čelním nakladačem Bonatti MP 2 a pro náklad slouží sklopný valník Ravenna.

Kompaktní traktor TIGRE 4000 má výkon motoru 31 koní. Je všestranným pomocníkem nejen pro zahradníky, ale také pro drobné zemědělce, pěstitele květin, může být využit při údržbě sportovních areálů a veřejných prostranství. Pohon 4 x 4 a kyvný rám ACTIO přispívají k pohodlí a bezpečnosti obsluhy i v extrémně drsném a svažitém terénu. O snadnou manévrovatelnost se stará poloměr otáčení pouhých 2 870 mm se světlou výškou 275 mm, což z něj dělá skutečného predátora ve své třídě, takže ke svému jménu z říše zvířat nepřišel jen tam náhodou! Navzdory své kompaktní velikosti nabízí AC TIGRE 4000 prostornou, ergonomickou kabinu a pohodlné ovládání.

Věříme, že právě náš stroj bude tím pravým klenotem v zámeckých zahradách Loučeň. Mnoho radosti a spokojenosti přeje společnost PEKASS.

 

Odkaz: Antonio Carraro

 

Ing. Zdeněk Jelínek

obchodní oddělení

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

25. 09. 2020 – Dnes Vám prostřednictvím videa představíme rovnou dva stroje ze stáje HORSCH, které patří k těm nejnovějším z jejich pestré nabídky.

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!