JCB

Tygr ve skalním městě

Antonio Carraro Tigre 3200

Antonio Carraro Tigre 3200

30. 04. 2018 – Malotraktor Antonio Carraro Tigre 3200 jsme se rozhodli otestovat ve skalním městě Adršpach, tedy v místech, kterými neprojede žádný jiný malotraktor. Například šířka prostupu v místní Gotické bráně je necelých 1 200 mm.

Vydali jsme se s prokuristou technických služeb Adršpach panem Františkem Cahou a dalšími pracovníky technických služeb do skalního města. Cestou ke Gotické bráně zaujal pracovníky služeb tichý chod Tigre 3200 a jeho pohyb po cestě, která se může pochlubit značným množstvím výmolů, kořenů stromů a spoustou kamení. Díky vynikající trakci, kterou umožňuje kyvný rám ACTIO, překonával Tigre 3200 všechny tyto nástrahy v plné rychlosti naprosto bezvadně a zaslouženě sklízel obdiv všech zúčastněných pracovníků.

Pravá zkouška, ale přišla až v místech, kde se Gotickou branou prochází na Sloní náměstí. Skalami vedou dřevěné mostky a právě za zmíněnou branou se nachází nejužší místo celého prohlídkového okruhu. Tigre 3200 řízený vedoucím našeho PEKASS servisu (z pobočky Rychnov) Láďou Zářeckým, projel nejužším místem skalního města naprosto hladce a dokonce i s mírnou rezervou. Následně proběhly zkušební jízdy všemi zúčastněnými a tito zkušební jezdci naprosto shodně uvedli, že malotraktor Antonio Carraro Tigre 3200 je přesně to, co potřebují na úklid a svoz odpadkových košů z prohlídkových tras ve skalním městě. Ocenili výbornou trakci, ideální rozložení pohonu všech kol 4 x 4, hydraulický posilovač řízení, který umožňuje přesnost a lehkost ovládání a jeho nenáročnost na údržbu.

Závěrem můžeme říci, že jsme se opět přesvědčili o univerzálním využití malotraktorů Antonio Carraro. Jsou schopné pracovat v sadech, vinicích, při údržbách areálů, v parcích a také v komunální sféře, a to až po místa, která jsou pro běžnou mechanizaci nedostupná.

Odkaz: Antonio Carraro

David Procházka
manažer komunální a silniční techniky

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

Novinka už lisuje balíky kolem Stříbra

19. 08. 2018 – Pobočka PEKASS Nýřany předala nový lis John Deere V451R, který byl jako novinka pro rok 2018 představený na podzim loňského roku výrobcem John Deere na veletrhu Agritechnika v Hannoveru.

První Fastrac na jihu

První Fastrac na jihu

17. 08. 2018 – Koncem července předali přímo na pobočce PEKASS v Jindřichově Hradci první traktor JCB Fastrac.

Horsch Focus seje ozimou řepku

Horsch Focus seje ozimou řepku

15. 08. 2018 – Nymburská pole osívá předváděcí secí stroj Horsch Focus 6 TD.