JCB

Unikátní telematické řešení od JCB

JCB LiveLink

JCB LiveLink

12. 08. 2020 – Mluvíme-li o efektivitě a vzdálené správě strojů, společnost JCB vyvinula užitečný telematický nástroj nazvaný LiveLink. Pomocí JCB LiveLink má uživatel mnohem efektivnější a rychlejší nástroj pro správu strojů, což je v dnešní době jedním z klíčových aspektů úspěchu. Tento systém nabízí možnost plánovaní pravidelných údržeb v době, kdy stroj není vytížen, dále pak poskytuje důležité servisní informace, které pomáhají technikům efektivní servisní zásahy. JCB LiveLink poskytuje kompletní provozní informace (např. o spotřebě, stavu palivové nádrže apod.), dále také informace o pracovních činnostech, které stroj vykonává. Tyto informace může každý majitel stroje JCB využít k plánování ekonomického provozu stroje a šetřit tak své peníze. Všechna data je možné sledovat buď online v reálném čase, nebo se zpětně podívat do historie a dohledat si tak přesný den, nebo časový interval (vhodné například pro podnikatele poskytující zemědělské služby).

Společnost JCB tento telematický systém nabízí ke všem kloubovým nakladačům řady 600 a teleskopickým manipulátorům řady 500 na prvních 5 let zdarma.

LiveLink Lite - tento název označuje telematický systém JCB, který je možné dodatečně instalovat na kterýkoliv stroj s motorem. Ať už značky JCB, nebo jakýkoliv jiný. Ačkoliv se jedná o jednodušší variantu oproti plnohodnotnému systému LiveLink z odstavce výše, tak i tato "Lite" verze umožňuje vzdálenou správu stroje a poskytování servisních informací spolu se základními provozními údaji.

Tato data pak slouží k zajištění lepších služeb našim zákazníkům. Všechny informace jsou striktně hlídány a k dispozici pouze majiteli stroje. O bezproblémový chod celého systému se v Anglii stará oddělení tzv. "UpTime Center", které zajišťuje bezproblémový chod a hlídá všechna upozornění. Díky tomu někdy víme o problému dříve než majitel stroje, a proto můžeme rychle reagovat na závady a technické problémy.

Uživatel stroje JCB získává v tomto užitečném telematickém systému nástroj pro efektivní řízení svého stroje nebo celé flotily strojů pracujících na určitých úkolech a může si sledovat jejich využití a potřeby údržby.

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz

Ing. Michal Anton
produktový manažer JCB


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

VIDEO 17 - Představení HORSCH AVATAR a CULTRO

25. 09. 2020 – Dnes Vám prostřednictvím videa představíme rovnou dva stroje ze stáje HORSCH, které patří k těm nejnovějším z jejich pestré nabídky.

Nový cvrček nahrazuje staršího

Nový cvrček nahrazuje staršího

22. 09. 2020 – Pobočka PEKASS Jindřichův Hradec předala profesionální sekačku GRILLO FD 900.

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

Nezapomeňte zazimovat postřikovač

18. 09. 2020 – Chladna a mrazy se blíží a tak není od věci se zabývat myšlenkou na zabezpečení Vašeho postřikovače!