JCB

V Selské zasejí lépe a efektivněji

Horsch Pronto 4 DC

Horsch Pronto 4 DC

01. 11. 2019 – Pobočka PEKASS Milovice předala v těchto dnech zákazníkovi Selská a.s. nový secí stroj HORSCH Pronto 4 DC. Doposud se setí plodin v tomto podniku provádělo mechanickým secím strojem od konkurenčního výrobce. Jakmile si však zapůjčili k vyzkoušení secí stroj od firmy Horsch, již neváhali a zvolili si větší komfort a efektivitu v podobě Pronto 4 DC. Tento secí stroj se mimo jiné právem pyšní velmi kvalitní přípravou seťového lůžka s precizním ukládáním osiva, a to vše s velmi nízkým takovým odporem. Nastavení stroje se provádí na jednoduchém a komfortním ovládacím terminálu.

Za společnost PEKASS přejeme do Selské a.s. maximální spokojenost s novým komfortnějším setím plodin.

Odkaz: HORSCH

Jan Špringel
OZ PEKASS Milovice

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Další teleskop z nové série III

Další teleskop z nové série III

25. 02. 2020 – Není tomu tak dlouho, co společnost JCB uvedla na trh zcela nový manipulátor z řady 500, tzv. III. generace.

Ital na jihu Čech

Ital na jihu Čech

20. 02. 2020 – Italský výrobce profesionálních hydrostatických travních sekaček GRILLO SPA je v České republice zastoupen společností PEKASS a.s.

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.