JCB

V Úmoníně zasejí včas

HORSCH Pronto 8 DC G&F

HORSCH Pronto 8 DC G&F

31. 03. 2020 – Pobočka PEKASS Vlašim v minulém týdnu předala našemu významnému zákazníkovi, podniku ZOD Úmonín, nový secí stroj HORSCH Pronto 8 DC G&F. Podnik hospodaří na výměře 2 100 ha v kutnohorském okrese přímo v okolí Úmonína. Doposud se setí plodin v tomto podniku provádělo pneumatickým secím strojem bez přípravy od konkurenčního výrobce.

V loňském roce využil zemědělský podnik z Úmonína možnosti zapůjčení secího stroje od firmy Horsch, konkrétně diskový secí stroj Pronto 6 DC se záběrem 6 metrů. Tento secí stroj lze použít po orbě či přímo po předplodině. V základní výbavě jsou 2 řady disků na zpracování půdy. Utužení povrchu půdy zajišťuje pneumatikový pěch.

"Po vyzkoušení jsme již neváhali a s dostatečným časovým předstihem jsme si stroj objednali", uvedl pan Ing. Jan Sixta, ředitel společnosti ZOD Úmonín. Zvolili si větší záběr (8 metrů), komfort a efektivitu v podobě secího stroje Horsch Pronto 8 DC G&F. Tento secí stroj se mimo jiné právem pyšní velmi kvalitní přípravou seťového lůžka a precizním ukládáním, jak osiva, tak i hnojiva v podobě Mikro a Makro granulátů (zásobník na 4 000 litrů). Nastavení stroje se provádí na jednoduchém a komfortním ovládacím terminálu HORSCH.

Za společnost PEKASS a.s. přejeme do podniku ZOD Úmonín maximální spokojenost s novým secím strojem.

 

Odkaz: HORSCH

 

Petr Tvrdík
OZ PEKASS Vlašim


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

VIDEO 11 - Představení HORSCH Focus a Maestro

VIDEO 11 - Představení HORSCH Focus a Maestro

04. 06. 2020 – Nejnovější video nám představí hned dva stroje z dílny německého výrobce strojů pro zpracování půdy HORSCH.

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.