JCB

Vánoční dárek i pro obec

Vánoce ve Vntířově

Vánoce ve Vntířově

27. 12. 2017 – Vintířov je obec ležící 2 km západně od města Chodova a 8 km severovýchodně od okresního města Sokolova.

Obec má vybudované veškeré zázemí, které by měla dnešní moderní obec svým občanům poskytnout pro spokojený a poklidný život. Všem veřejným budovám byl opraven kabát. Po celé obci je vybudována kanalizace, plyn, veřejné osvětlení a rozvody pitné vody. Obec je stoprocentním vlastníkem Vintířovské teplárenské a majetkové společnosti s.r.o., která dodává svým občanům, převážně žijícím v panelových domech na sídlišti, teplo a teplou vodu.

V obci jsou opraveny chodníky a veškeré komunikace o které se starají místní technické služby. Ty také udržují v obci pořádek a starají se o místní zeleň.

Technickým službám jsme předali komunální nosič nářadí Antonio Carraro model TTR 4400 HST se zimní výbavou pro údržbu chodníků a reverzním mulčovačem BERTI EKR 145 pro mulčování travnatých ploch.

Tato komunální souprava je složena z osvědčeného modelu TTR 4400 HST s reverzním pracovištěm obsluhy, který pohání skrze hydrostatickou třístupňovou převodovku s pohonem 4 x 4 dieselový motor YANMAR o výkonu 38 koní.

Komfortní kabina obsluhy je vybavena automatickým topením s klimatizací, vzduchem odpruženým sedadlem a moderním kontrolním palubním systémem.

K posypu chodníků slouží komunální rozmetadlo, které je vybavené clonami pro zimní posyp, krycí plachtou, čechračem a nerezovým rozhozovým ústrojím.

Odklízení sněhu se provádí moderní šípovou radlicí českého výrobce ABM Technology model PKV 156 s gumovým břitem. Tato šípová radlice je vybavena ochranným protinárazovým systémem k pohlcování rázů od radlice při najetí na překážku.

Při letní údržbě zelených ploch se bude využívat reverzní mulčovač BERTI model EKR 145, který je osazen těžkými ocelolitinovými kladivy.

Celá souprava techniky je pod dozorem služby PEKASS ASSISTANCE, která zajistí ekonomickou rovnováhu při provozování nové techniky.

Techniku přebíral vedoucí odboru místního hospodářství a požární ochrany pan Robert Muchka s pracovníky technických služeb.

Přejeme technickým službám ve Vintířově mnoho zdaru v jejich skvělé práci.

Odkazy: Antonio Carraro, Berti
 
Petr Vomáčka
OZ PEKASS Rakovník

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Měření akcelerace a decelerace

Měření akcelerace a decelerace

28. 11. 2018 – Nedávno jsme na pobočce PEKASS Jindřichův Hradec podrobili traktor JCB Fastrac 8330 měření akcelerace a decelerace.

Fastrac nastupuje tam, kde běžná technika končí

Fastrac nastupuje tam, kde běžná technika končí

23. 11. 2018 – JCB Fastrac 4220 bude nově zasahovat při zimní údržbě v horských oblastech Karlovarského kraje.

Krampe slaví 100 let

Krampe slaví 100 let

20. 11. 2018 – Společnost Krampe oslavila v těchto dnech 100 let.