JCB

Velké tělo na západě

Krampe Big Body 650

Krampe Big Body 650

25. 10. 2020 – Nejzápadnější pobočka Pekassu má své sídlo na kraji Nýřan. Zde také předali červený návěs Krampe Big Body 650.

Vše začalo tím, že se na nás obrátil zákazník, který doposud vlastnil jen autovleky, které chtěl nahradit velkoobjemovým návěsem. Nabídli jsme mu návěs od Krampe s typovým označením Big Body 650. Parametry vyhovovaly, a proto návěs s nápravami BPW s nuceným řízením a parabolickým odpružením podvozku s nosností 32 tun se zesílenými pružinami nakonec putoval ke spokojenému zákazníkovi.

Firma Krampe své návěsy, které mají parabolické odpružení podvozku, vybavuje hydraulickými zámky. Ty se aktivují při sklápění a zamknou zadní nápravu, čímž se zajistí lepší stabilita při sklápění a zároveň se sníží známé "lomcování" oje, jak tomu bývá u běžných vleků.

Na fotografiích můžete vidět návěs ještě bez silážních nástavků. Ty se namontovaly dodatečně a mají výšky 60 cm, díky čemuž se objem návěsu navýšil až na 30,5 m3. Na přání zákazníka byl návěs vybaven přepouštěcím ventilem pro maximální výšku při sklápění s nástavkami na 6 metrů, aby nedošlo k poškození stropu. Výšku sklápění si lze libovolně nastavit podle potřeby a výšky stropů.

Děkujeme zákazníkovi za projevenou důvěru při pořizování návěsu a přejeme mnoho ujetých a spokojených kilometrů s novým návěsem Krampe.

Odkaz: KRAMPE

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Krampe slaví Black Friday

Krampe slaví Black Friday

30. 11. 2020 – Krampe a Black Friday? Ano a slaví jej po svém. Přečtěte si, jak.

První pásák Mach v republice

První pásák Mach v republice

25. 11. 2020 – Antonio Carraro vyrábí moderní červené malotraktory a komunální nosiče pro každou příležitost.

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

JCB LOADALL s novou emisní normou Stage V

16. 11. 2020 – Seznámíme Vás v krátkosti se změnami na manipulátorech JCB LOADALL, které přicházejí s novou emisní normou motorů - Stage V.