JCB

Velký zájem o návěsy pokračuje

Krampe Big Body 540 Carrier

Krampe Big Body 540 Carrier

28. 04. 2021 – Dalšího pomocníka značky Krampe jsme v těchto dnech předali v Dlouhé Lhotě, kde sídlí naše pobočka PEKASS Příbram. Návěs je typu Big Body 540 Carrier.

Krampe Big Body 540 Carrier je velmi žádaný mezi malými a středními podniky kvůli poměru objemu a užitečného zatížení. Uživatel může mít návěs o objemu ložné plochy až 26 m3 s nástavky 60 cm a užitečné zatížení cca 15 tun. Vůz má zesílené sériové nápravy BPW o Ø 120 mm, které jsou koncipovány až na zatížení 10 tun. Parabolické odpružení podvozku s dynamickým vyrovnáváním s možným zatížením až 20 tun zajistí vysokou průchodnost v polních podmínkách, kde navíc nehrozí mechanické poškození brzdičů, poněvadž jsou umístěny nad nápravy. Robustní rámy podvozku o rozměrech 250 x 150 mm z tažených profilů jsou zárukou vysoko odolné konstrukce rámu podvozku, které snese vysoké zatížení a poradí si s jakoukoliv nerovností při každodenní práci bez sebemenšího problému a poškození. Konstrukce vany umožňuje extrémní zatížitelnost bez poškození, protože každá stěna návěsu je z jednoho ocelového plátu. Tím se eliminuje počet svárů a zvyšuje se odolnost návěsu proti deformaci při extrémním zatížení. Výškově stavitelná a odpružená oj je u Krampe již standardem, stejně jako žárově vypálená barva do povrchu materiálu pro dlouhodobou povrchovou ochranu.

Pro nízký valivý odpor byl návěs osazen pneumatikami 560/60 R 22.5. Pro celoroční využití byl návěs dodán s pracovním můstkem a plachtou, která umožňuje sklápění i při zaplachtování návěsu.

Děkujeme novému majiteli návěsu za projevenou důvěru a přejeme mnoho spokojenosti.

Odkaz: Krampe

Ing. Vít Polák
produktový manažer Krampe


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Vítězná tažení tažených postřikovačů

Vítězná tažení tažených postřikovačů

11. 05. 2021 – V nedávné době jsme předávali několik tažených postřikovačů Horsch Leeb 4 AX na pobočkách PEKASS Vlašim a PEKASS Rakovník.

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

Už jste slyšeli o setí metodou strip-till?

07. 05. 2021 – Dnes vám představíme metodu setí plodin nazvanou strip-till, která spojuje práci dvou špičkových strojů od Horsch.

Jelení hody v Senomatech

Jelení hody v Senomatech

05. 05. 2021 – Letošní rok má již za sebou svou první třetinu a my můžeme konstatovat, že byla více než úrodná, co se týká poptávek po strojích a jejich následných realizací.