JCB

Věnujte více času postřiku, ne plnění!

Handler na veletrhu Techagro

Handler na veletrhu Techagro

22. 04. 2018 – Přimíchávací zařízení Handler dodává na český trh společnost PEKASS a jeden z modelů byl představen také na nedávno skončeném veletrhu TECHAGRO Brno. Handler III o objemu 275 litrů má výkon čerpadla 6,5 HP (Honda Petrol). Čerpadlo nabízí dostatečný výkon k míchání postřikových chemikálií a zároveň nabízí rychlé plnění a vyprázdnění nádoby o výkonu 1 230 l/min.

Celé kouzlo přimíchávacího zařízení tkví v tom, že postřikovou jíchu rozmíchá za méně než 30 s a obsluze postřikovače nebo cisterny nevznikají žádné prostoje související s plněním nádrže.

Přimíchávací zařízení Handler je dostupné ve čtyřech základních objemech od nejmenšího 59litrového až do objemu 870 litrů. Samozřejmostí je možnost zvolení vhodného čerpadla jak elektrického nebo benzinového. Navíc každý model objednaný s originálním čerpadlem je dodávaný ve standardu s recirkulačním kitem, který ještě zvýší kvalitu zamíchání postřikové jíchy.

Díky pobočce PEKASS Roudnice již jeden Handler od počátku února složí svému zákazníkovi k jeho plné spokojenosti.

Odkaz: The Handler

Bc. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Fastrac Tour pokračuje

Fastrac Tour pokračuje

23. 05. 2018 – Předvádění traktoru JCB Fastrac v těchto dnech pokračuje.

FASTRAC na mistrovství v orbě

FASTRAC na mistrovství v orbě

17. 05. 2018 – Prvního ročníku krajského mistrovství v orbě konaného na Vysočině se účastnil i zástupce značky JCB Fastrac.

První nosorožec v Maršovicích

První nosorožec v Maršovicích

14. 05. 2018 – Kvalita na kolech - to je slogan německé společnosti Krampe vyrábějící dopravní techniku a o tom, že nejde jen o reklamní nadsázku, se denně přesvědčují další zákazníci.