JCB

Věnujte více času postřiku, ne plnění!

Handler na veletrhu Techagro

Handler na veletrhu Techagro

22. 04. 2018 – Přimíchávací zařízení Handler dodává na český trh společnost PEKASS a jeden z modelů byl představen také na nedávno skončeném veletrhu TECHAGRO Brno. Handler III o objemu 275 litrů má výkon čerpadla 6,5 HP (Honda Petrol). Čerpadlo nabízí dostatečný výkon k míchání postřikových chemikálií a zároveň nabízí rychlé plnění a vyprázdnění nádoby o výkonu 1 230 l/min.

Celé kouzlo přimíchávacího zařízení tkví v tom, že postřikovou jíchu rozmíchá za méně než 30 s a obsluze postřikovače nebo cisterny nevznikají žádné prostoje související s plněním nádrže.

Přimíchávací zařízení Handler je dostupné ve čtyřech základních objemech od nejmenšího 59litrového až do objemu 870 litrů. Samozřejmostí je možnost zvolení vhodného čerpadla jak elektrického nebo benzinového. Navíc každý model objednaný s originálním čerpadlem je dodávaný ve standardu s recirkulačním kitem, který ještě zvýší kvalitu zamíchání postřikové jíchy.

Díky pobočce PEKASS Roudnice již jeden Handler od počátku února složí svému zákazníkovi k jeho plné spokojenosti.

Odkaz: The Handler

Bc. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

JCB Fastrac ve spojení s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT

18. 10. 2018 – V nedávné době jste mohli zahlédnout traktor JCB Fastrac s taženým postřikovačem Horsch Leeb 5 LT. Tato souprava se pohybovala v okolí Prahy, zejména v obcích Dřevčice, Brázdim a Dobrovíz.

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

Vyzkoušejte si jízdu samochodným postřikovačem Hardi Alpha Evo

17. 10. 2018 – Podzim je tu a společnost PEKASS si připravila akci pro zákazníky, díky které si mohou vyzkoušet samochodný postřikovač Hardi Alpha Evo se systémem TWIN.

Podzimní úklid v Nových Hradech

Podzimní úklid v Nových Hradech

16. 10. 2018 – S novým příkopovým ramenem BERTI F 500 SA vyrazili na poslední letošní údržbu zelených ploch pracovníci Technických služeb v Nových Hradech.