JCB

VIDEO 13 - Představení BERTI E-TRAIL

BERTI E-TRAIL

BERTI E-TRAIL

17. 06. 2020 – Hledáte-li stroj pro údržbu travnatých ploch v parcích, sadech, vinicích, na loukách, pro okolí vodních ploch, cest nebo příkopů, vždy naleznete ve výrobním programu společnosti BERTI vhodný stroj. Výrobní program této italské firmy zahrnuje rovněž stroje pro práce na polích a v lesích.

Dnes vám představíme práci stroje od BERTI, nazvaného E-TRAIL, který lze vybavit s různými pracovními adaptéry. E-TRAIL má svahovou dostupnost v horizontálním i vertikálním směru až 55°, motor Yanmar o síle 38 koní a dálkový ovladač může stroj řídit až na vzdálenost 150 metrů. Na stránkách PEKASS.eu jsme o tomto dálkově ovládaném "tanku" psali již před dvěma lety a naše video vám nyní ukáže, jak si stroj dokáže poradit s ne příliš vzhledným porostem.

Podívejte se na naše nové video, připomeňte si technické údaje stroje a případné dotazy směřujte k našim zástupcům na pobočkách PEKASS.

Odkazy: BERTI, Bezpečné mulčování na dálku, VIDEO 13 BERTI E-TRAIL

David Procházka
produktový manažer komunální a silniční techniky


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

Nejpřesnější aplikace na trhu - budeme ji předvádět!

11. 07. 2020 – Je tu nový postřikovací systém od Horsch Leeb nazvaný PrecisionSpray.

Terrano do Vtelna

Terrano do Vtelna

09. 07. 2020 – Nový kypřič HORSCH Terrano 4.4 GX zamířil k zákazníkovi do Jizerního Vtelna.

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

VIDEO 14 – JCB Fastrac 4160 komunální

07. 07. 2020 – Traktor JCB Fastrac řady 4000 jsme Vám představovali několikrát. Dnes se však jedná o úplně první traktor svého druhu, a to v komunální úpravě.