JCB

VIDEO 9 Uživatelská recenze JCB 532-60 Agri

JCB 532-60 Agri

JCB 532-60 Agri

19. 05. 2020 – Jak již bylo řečeno, manipulátor JCB 532-60 Agri je naprosto novým modelem v řadě teleskopických manipulátorů. Stroj je vybavený vlastním motorem JCB EcoMAX, má nápravy z vlastních dílen JCB, nelze opomenout také špičkovou nejtišší kabinu na trhu CommandPlus a třeba SMART hydrauliku a mnoho dalšího. Všechno toto moderní vybavení je zabalené v mimořádně funkčním a kompaktním stroji, který si své místo najde v podniku s živočišnou i rostlinnou výrobou. Zkrátka všude tam, kde potřebujete efektivně manipulovat s jakýmkoliv materiálem.

Samozřejmě nás zajímaly i názory samotných uživatelů, a proto jsme se vydali na farmu do Plzeňského kraje, kde mají bohaté zkušenosti jak s předchozími modely teleskopických manipulátorů JCB, tak právě s novinkou JCB 532-60 Agri. Pan Spurný uvedl, že největší rozdíl vidí v nové kabině, která je podstatně prostornější a obsluze poskytuje lepší výhled. Také si rychle zvykl na nové umístění ovládacích tlačítek, přehledný display komunikující v českém jazyce. Mile ho překvapil i samotný vyšší výkon ventilace.

Tento model je v současné době k dispozici jako předváděcí stroj a je možné si jej zapůjčit na jakékoliv pobočce PEKASS po dohodě s našimi obchodními zástupci. Pro více informací je neváhejte kontaktovat, případně kontaktujte našeho produktového manažera Ing. Michala Antona (mob. 775 850 036), který Vám rád sdělí všechny potřebné informace.

 

Odkaz: JCB, JCB-AGRO.cz, VIDEO 9 Uživatelská recenze JCB 532-60 Agri

 

Ing. Michal Anton

produktový manažer JCB

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

První Transformer v akci!

První Transformer v akci!

01. 06. 2020 – Německá firma HORSCH je známá svým progresivním přístupem k obdělávání a ochraně půdy.

Krampe znovu zasahuje

Krampe znovu zasahuje

28. 05. 2020 – Návěsy od německého výrobce Krampe patří mezi špičku v dopravní technice. Dnes představíme třínápravový návěs Big Body 900 S.

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

VIDEO 10 - Představení HORSCH Leeb 5 LT

27. 05. 2020 – Nedávno jsme Vám představili velký samochodný postřikovač HORSCH Leeb a dnešní představení zůstane u této značky.