JCB

Všestranné cisterny na přání

BRIRI VTW 8.800

BRIRI VTW 8.800

27. 02. 2020PEKASS a.s. zastupuje BRIRI na českém trhu a prodává svým zákazníkům všechny velikosti a typy cisteren, od těch nejmenších s jednou nápravou až po třínápravové, nebo přívozní cisterny typu Road Master vhodné i za nákladní tahače. Cisterny BRIRI se vyznačují výborným zpracováním a zároveň individuálními zakázkami dle přání zákazníků, barvami cisteren počínaje a povrchovými úpravami konče.

Nedávno jsme předávali cisternu BRIRI s označením VTW 8.800. Jedná se o menší jednonápravovou cisternu, která má objem 8 800 litrů, oboustranně žárově zinkovanou. Cisterna je vybavena vývěvou od celosvětově známého výrobce čerpadel HERTELL. Vývěva o výkonu 8 000 l/min, která se dnes řadí již ke standardní výbavě, se postará o rychlé naplnění či vypouštění cisterny. Odpružení podvozku se přes parabolické pružiny postará o dostatečný komfort, aby netrpěly pneumatiky během jízdy po nerovném terénu. V základní výbavě cisterny je hydraulicky ovládané zadní šoupě.

Cisterny BRIRI mohou být dle požadavků zákazníka vybaveny například aplikátory (botkové, hadicové, diskové), mohou mít různě povrchově ošetřeny proti DAMu, lze je vybavit řízenými nápravami (náběžné, nucené), nebo odpružením (parabolické, pneumatické, hydraulické). Na přání lze mít kola zapuštěná do těla cisterny, dvoukomorový systém pro lepší trakci ve svažitých podmínkách, odpružení oje, různé výbavy a terminály, sací ramena a také si můžete cisternu vybavit jako přívozní. Široká škála výbavy cisteren dává zákazníkovi možnost poskládat si cisternu podle představy. Výrobce si dokáže hravě poradit i s požadavky na maximální výšku cisterny.
Pokud máte zájem o cisterny BRIRI neváhejte nás kontaktovat. Také můžete vyzkoušet naše předváděcí modely, které jsou bohatě vybaveny.

Odkaz: BRIRI

Ing. Zdeněk Jelínek
obchodní oddělení


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si manipulátor!

Vyzkoušejte si manipulátor!

27. 03. 2020 – Dnešní zemědělské stroje pracují v těžkých podmínkách a zákazníci si v mnoha případech chtějí vyzkoušet, jak se chovají právě v tom jejich prostředí a v jejich mnohdy specifických podmínkách.

Mělnicko s novým jelenem

Mělnicko s novým jelenem

26. 03. 2020 – Traktory John Deere řady 7R nabízí vynikající výkonnost, velmi dobrou kabinu, optimální pohodlí, nízké provozní náklady a vysokou provozuschopnost.

JCB dětem

JCB dětem

25. 03. 2020 – Mají Vaše děti více volna? Zkuste jim poskytnout zábavu, na níž pracovali intenzivně v JCB.