JCB

Vychází magazín č. 4

PEKASS magazín zima 2019

PEKASS magazín zima 2019

27. 12. 2019 – Podzim byl přímo nabitý událostmi. Společnost PEKASS se na počátku prázdnin přestěhovala do své nové centrály a na konci září ji představila svým zákazníkům a obchodním partnerům. Den s komunální technikou vám přiblížíme v reportáži z této zajímavé akce.

Nedaleko Vlašimi jsme za krásného počasí předváděli stroje HORSCH a o průběhu dne si přečtete v úvodním článku magazínu. Na počátku října proběhlo na Moravě další mistrovství republiky v orbě, tentokrát již po čtyřicáté šesté. Člen našeho týmu Överum p. Hošek nám udělal všem velkou radost obhajobou loňského zlata.

Hannoverskou zastávku na veletrhu Agritechnica Vám zprostředkujeme fotografiemi z tohoto největšího evropského zemědělského veletrhu.

Chcete vědět, jak se žlutý traktor dostal do knihy rekordů? Podrobnosti najdete také v nejnovějším PEKASS magazínu. Video z toho, jak Fastrac Two nastavil novou světovou metu v rychlosti, shlédněte na níže uvedeném odkazu.

V novém vydání čtvrtletníku společnosti PEKASS nebude chybět ani spektrum pravidelných a oblíbených informací o našich službách Bazar, Půjčovna, či o prémiové službě PEKASS ASSISTANCE a také o připravované servisní akci na všechny stroje JCB.

Opět jsme do magazínu vložili čtyři strany PEKASS Speciálu, tentokrát na téma provozních kapalin a olejů prodávaných pod naší značkou PPP.

Chcete-li mít svůj výtisk jen pro sebe, napište si o něj a bude Vám chodit na danou adresu zdarma (redakce@pekass.eu).

Přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce a i nadále pěkné čtení!

Odkaz: PEKASS magazín - ke čtení, PEKASS magazín - ke stažení, Fastrac Two - rekord v rychlosti (VIDEO)

PEKASS redakce


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Ital na jihu Čech

Ital na jihu Čech

20. 02. 2020 – Italský výrobce profesionálních hydrostatických travních sekaček GRILLO SPA je v České republice zastoupen společností PEKASS a.s.

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

Startuje speciální edice Fastrac (aktualizováno)

18. 02. 2020 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.

Fastrac na lesních cestách

Fastrac na lesních cestách

17. 02. 2020 – Sezóna na poli ještě nezačala, Fastrac si ale výborně vede i kdekoli jinde!