JCB

Vychází magazín č. 4

PEKASS magazín zima 2019

PEKASS magazín zima 2019

27. 12. 2019 – Podzim byl přímo nabitý událostmi. Společnost PEKASS se na počátku prázdnin přestěhovala do své nové centrály a na konci září ji představila svým zákazníkům a obchodním partnerům. Den s komunální technikou vám přiblížíme v reportáži z této zajímavé akce.

Nedaleko Vlašimi jsme za krásného počasí předváděli stroje HORSCH a o průběhu dne si přečtete v úvodním článku magazínu. Na počátku října proběhlo na Moravě další mistrovství republiky v orbě, tentokrát již po čtyřicáté šesté. Člen našeho týmu Överum p. Hošek nám udělal všem velkou radost obhajobou loňského zlata.

Hannoverskou zastávku na veletrhu Agritechnica Vám zprostředkujeme fotografiemi z tohoto největšího evropského zemědělského veletrhu.

Chcete vědět, jak se žlutý traktor dostal do knihy rekordů? Podrobnosti najdete také v nejnovějším PEKASS magazínu. Video z toho, jak Fastrac Two nastavil novou světovou metu v rychlosti, shlédněte na níže uvedeném odkazu.

V novém vydání čtvrtletníku společnosti PEKASS nebude chybět ani spektrum pravidelných a oblíbených informací o našich službách Bazar, Půjčovna, či o prémiové službě PEKASS ASSISTANCE a také o připravované servisní akci na všechny stroje JCB.

Opět jsme do magazínu vložili čtyři strany PEKASS Speciálu, tentokrát na téma provozních kapalin a olejů prodávaných pod naší značkou PPP.

Chcete-li mít svůj výtisk jen pro sebe, napište si o něj a bude Vám chodit na danou adresu zdarma (redakce@pekass.eu).

Přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce a i nadále pěkné čtení!

Odkaz: PEKASS magazín - ke čtení, PEKASS magazín - ke stažení, Fastrac Two - rekord v rychlosti (VIDEO)

PEKASS redakce


Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vychází magazín č. 4

Vychází magazín č. 4

27. 12. 2019 – Čtvrté vydání PEKASS magazínu roku 2019 právě vychází.

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

JCB VÁM PŘEJE KRÁSNÉ VÁNOCE!

22. 12. 2019 – Přejeme našim obchodním partnerům spolu se značkou JCB krásné svátky a rok 2020 plný prosperity!

Startuje speciální edice Fastrac

Startuje speciální edice Fastrac

09. 12. 2019 – Farmáři a podniky poskytující zemědělské služby mají nyní možnost společně oslavit velký úspěch společnosti JCB, která se svým strojem JCB Fastrac dosáhla světového rychlostního rekordu.