JCB

Výrazná pomoc v Janských Lázních

TTR 10900 v Janských Lázních

TTR 10900 v Janských Lázních

23. 01. 2019 – V těchto dnech již brázdí ulice Janských Lázní nový traktor Antonio Carraro řady ERGIT 100 model TTR 10900. Jedná se již o třetí stroj od tohoto výrobce, který bude pracovat v technických službách města. Řada ERGIT 100 a model TTR 10900 patří mezi největší a nejsilnější malotraktory, které sjíždějí z linek italského závodu firmy Antonio Carraro.

Díky síle tohoto stroje, jeho vynikající svahové dostupnosti, manévrovatelnosti a pohonu všech čtyř kol, bude pomáhat při údržbě města Janské Lázně, a to jak v tomto zimním období, tak i v letní sezóně.

Vedoucí technických služeb pan Miroslav Císař především spoléhá na zimní kombinaci sněhová fréza + sněhový pluh, která zcela jistě při letošní sněhové nadílce výrazně pomůže při údržbě města a my jim přejeme čisté chodníky i cesty po celý rok.

Odkaz: Antonio Carraro

Michal Cohorna
OZ PEKASS Rychnov n. K.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Originální díly za mimořádné ceny

Originální díly za mimořádné ceny

09. 02. 2019 – Originální díly HORSCH lze pořídit nyní za mimořádné ceny!

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

Představení nové generace teleskopických manipulátorů JCB

08. 02. 2019 – Koncem ledna tohoto roku byla oficiálně představena nová generace teleskopických manipulátorů JCB. A jelikož je teleskopický manipulátor JCB vlajkovou lodí anglického výrobce zemědělské a stavební techniky, bylo to představení se vší parádou.

Silný Tony na horách

Silný Tony na horách

01. 02. 2019 – Kompaktní traktor Antonio Carraro nejvyšší řady ERGIT 100 předali v těchto dnech zástupci PEKASS Rychnov, pobočky sídlící v nedalekém Pohoří.