JCB

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

Horsch Leeb 5 LT

Horsch Leeb 5 LT

31. 05. 2021 – Nový předváděcí tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT má záběr ramen 24 metrů a hlavní nádrž pro postřikovou jíchu pojme 5 000 litrů.

Využijte unikátní možnost předvedení bezkonkurenčního aktivního vedení ramen od společnosti Horsch Leeb u našeho předváděcího postřikovače, který disponuje maximální výbavou obsluhy, a to systémem CCS PRO, což činí práci jednodušší a elegantnější.

Všechny funkce postřikovače Horsch Leeb 5 LT ovládá obsluha přes dotykový terminál Horsch Touch 800 v kabině traktoru nebo z terminálu na boku postřikovače umístěného v pracovní zóně. Postřikovač využívá kombinaci čerpadel, kdy má jedno odstředivé čerpadlo o výkonu 600 l/min, které zajišťuje sání, míchání, ředění, aplikaci. Další, písto-membránové čerpadlo pracuje pouze s čistou vodou a využívá se především pro mycí programy. Kombinace dvou čerpadel je již standardní výbavou u postřikovačů Horsch Leeb, aby nedocházelo k dekontaminaci čisté vody. Systém kontinuálního čištění zajistí, že po spuštění kompletního mycího režimu je postřikovač vyčištěn na 99,999 % v případě plastové nádrže a u nerezové je to rovných 100 %. Pro široké využívání práškových a sypkých materiálů byl postřikovač vybaven větší naplavovací šachtou z nerezu o objemu 52 l. Dále postřikovač disponuje funkcí tlakového vyfouknutí rozvodů ramen, což umí zbavit tyto rozvody ramen zbytkové kapaliny nebo vyfoukne nečistoty z trysek. Velmi praktická výbavou je plachta za koly postřikovače, jenž chrání trysky na ramenou od nečistot z kol. Dále byl postřikovač osazen nočním osvětlením pro práci v noci a čisticí sadou k vnějšímu čištění. Sada externího plnění umožní plnit postřikovač cisternou. Postřikovač má úložný prostor pro převoz kanystru, který je vpravo vpředu ve směru jízdy. Pro nízký valivý odpor v polních podmínkách byly zvoleny pneumatiky 520/85 R 42.

Ramena postřikovače disponují záběrem 24 metrů s výbavou BoomControl PRO, tedy individuální naklápění každého ramene samostatně pro využití nízké pracovní výšky 30 cm nad porostem při rozmístění trysek po 25 cm. Předváděcí postřikovač byl vybaven držákem trysek 2-2, tedy 2 trysky každých 25 cm, aby bylo docíleno přesné aplikace právě při nejnižší pracovní výšce, které přímo souvisí s nízkým úletem.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: vit.polak@pekass.eu nebo na tel: 773 747 839.

Odkaz: Horsch Leeb

Ing. Vít Polák
produktový manažer Horsch Leeb


Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

Briri rozšířili segment sedlových cisteren

12. 06. 2021 – Výrobce cisteren Briri rozšířil řady sedlových cisteren o tandemové modely Briri Road Master P 26 a P 28. A co se pod těmito názvy skrývá?

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

VIDEO 2 - Představujeme nový JCB 542-70 AGRI XTRA

02. 06. 2021 – Teleskopické manipulátory JCB přicházejí s novou emisní normou Stage V a s ní uvádějí na trh několik novinek.

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

Využijte možnost předvedení postřikovače Horsch Leeb 5 LT

31. 05. 2021 – Právě jsme zaparkovali v našem skladu další předváděcí tažený postřikovač Horsch Leeb 5 LT.