JCB

Vyzkoušejte si cisterny Briri

VTTW 18.500

VTTW 18.500

07. 10. 2019 – Společnost PEKASS, která zastupuje značku Briri na českém trhu zemědělskou technikou, nabízí v současné době možnost zapůjčení těchto cisteren, a to hned ve třech variantách. Aktuálně u nás v půjčovně naleznete tyto cisterny:

Briri VTTW 18.500 - s náběžně řízenou nápravou BPW, s vývěvou o výkonu 14 000 l/min (od celosvětového výrobce čerpadel Hertell). Cisterna má hydraulicky ovládané vrchní plnění s pomocným plněním, hydraulicky odpruženou oj, aplikátor Bomech Farmer se záběrem 12 metrů, má ochranu proti DAMu a je vybavena elektrickým terminálem pro ovládání veškerých funkcí.

Briri VTW 8.800 - oboustranně žárově zinkovaná, disponuje odpruženou nápravou, vývěvou Hertell o výkonu 8 000 l/min, zadní exaktní rozstřikovací hlavou. Cisterna je vhodná na převoz vody k postřikovači, kejdy či odpadních vod.

Briri VTTW 18.500 - oboustranně žárově zinkovaná, je vybavena sacím ramenem, sacím trychtýřem s průměrem 200 mm, vývěvou Hertell o výkonu 14 000 l/min, náběžně řízenou nápravou, hydraulicky odpruženou ojí, má hydraulicky ovládané vrchní plnění a aplikátor Bomech Speedy 12 m. Veškeré funkce cisterny jsou ovládané přes terminál.

Pokud Vás nabídka cisteren Briri oslovila, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám cisternu zapůjčíme.

Odkaz: BRIRI

Ing. Vít Polák
produktový manažer BRIRI

Naši partneři

Mezi naše partnery a dodavatele techniky patří:

Aktuality Starší aktuality

Vyzkoušejte si cisterny Briri

Vyzkoušejte si cisterny Briri

07. 10. 2019 – Německé cisterny Briri se vyznačují hlavně individuálním přístupem. Výrobce dokáže vyrobit cisternu zákazníkovi na míru.

Boschung letištní třetí

Boschung letištní třetí

01. 10. 2019 – Švýcarský výrobce vozidel a zařízení pro povrchové čištění ploch na letištích, silnicích a dálnicích BOSCHUNG je na trhu již přes 70 let.

Nařezáno od jelena

Nařezáno od jelena

28. 09. 2019 – Řezačky John Deere patří k nejdokonalejším výkonným strojům této světové značky.